Син Януковича їздить на Range Rover Ющенка

Віктор Янукович молодший їздить на тому ж автомобілі, на якому колись їздив Віктор Ющенко. Причому - син Януковича користується незаконними мигалками.

Молодший син президента Віктор Янукович користується автомобілем, який обслуговував екс-президента Віктора Ющенка.

Ющенко в часи президентства регулярно користувався машинами Range Rover. В Інтернеті є чимало фотографій, як Ющенко виходить з цих авто під час відрядження в регіони - наприклад, у Запоріжжі чи в Криму. На машини зазвичай ставили номери прикриття, де перші літери відповідали серії області.

Відповідно, коли Ющенко після обрання Януковича пішов, машини залишилися записаними за автобазою Державного управління справами.

І ось півтора місяці тому, наприкінці грудня журналіст "Української правди" звернув увагу на автомобіль Range Rover з синім і червоним проблисковими маячками на решітці радіатора.

Авто стояло під Верховною радою, де в цей час відбувалося сесійне засідання парламенту. Через кілька тижнів, у середині січня цей автомобіль знову знайшовся припаркованим під Верховною радою. Номерний знак АА 0518 АА вказував на належність машини Державного управління справами - тобто адміністрації президента.

Як виявилося, автомобілем, який обслуговував третього президента, сьогодні користується молодший син президента Віктор Вікторович Янукович.

На фото, зробленому в січні 2011 року, видно, як Янукович-молодший після закінчення сесійного засідання сідає в колишній президентський автомобіль.

Сирени на автомобілі президентського інфанта виглядали особливо кричуще враховуючи те, які незручності створює Янукович-старший своїм пересуванням по Києву, відзначає видання. Як з'ясувалося, мигалками Янукович-молодший користувався незаконно.

Видання отримало відповідь з Міністерства внутрішніх справ, де підтверджується, що автомобіль Range Rover АА 0518 АА, на якому був помічений син Януковича, дійсно належать держпідприємству "Автобаза Державного управління справами". Дозвіл на використання мигалками у них закінчився 9 вересня минулого року, тоді як зроблені журналістами знімки датовані груднем 2010 - січнем 2011 року.

Читайте також:

Янукович-молодший не відмовився від депутатської матеріальної допомоги

Син Януковича поскаржився, що в нього немає Ipad

Янукович-молодший узяв першість у перегонах і скупався в шампанському

Ахметов заявив, що депутатську допомогу віддає на благодійність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: