Синод РПЦ закликав українських "розкольників" покаятися

Синод Російської православної церкви нагадав "розкольникам", що "жити в розколі гріховно і згубно для душі", тому пора покаятися і повернутися до "канонічної церкви".

Синод Російської православної церкви на засіданні в понеділок у Києво-Печерській лаврі нагадав українським "розкольникам" про можливість повернення до "канонічної церкви" шляхом покаяння.

"Двері в церкву відкриті, ми готові зустріти всіх, хто повертається під її дах", - йдеться у спеціальному зверненні синоду, присвяченому церковній ситуації в Україні, яке після завершення синодального засідання під керівництвом патріарха Кирила зачитав журналістам голова Синодального інформаційного відділу Володимир Легойда.

Синод закликає "розкольників" пам'ятати, що "немає нічого принизливого в покаянні", і нагадує також про те, що "жити в розколі гріховно і згубно для душі".

У зверненні йдеться також, що в даний час в Україні вже багато в чому подолані ті "зовнішні обставини", які на початку 1990-х років породили церковний розкол. Як пояснив Володимир Легойда, маються на увазі обставини "в основному політичного і особистого характеру, тоді як сьогодні, за його словами, політична ситуація в країні змінюється".

"Можна сказати, що сучасна політична влада України намагається не втручатися в життя релігійних організацій", - додав представник Московського патріархату.

Тема церковного розколу в Україні стала головною темою на порядку денному священного синоду РПЦ, засідання кого проходило у понеділок.

Раніше патріарх Кирило відкрив засідання священного синоду Російської православної церкви в першому кафедральному соборі Київської Русі - Софії Київської. Кирило став першим за 19 років московським патріархом, який провів богослужіння в Софійському соборі.

Читайте також:

Московський патріарх вперше за 19 років відслужив молебень у Софії

Філарет: патріарх Кирило хоче збудувати нову Російську імперію

"Нет ничего слюнявее и плюгавее русского безбожия и православия"

З Лаври хочуть зробити "Ватикан" для патріарха Кирила

ВідеоСинод РПЦ закликав українських "розкольників" покаятися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: