Синоптики: Новий рік буде без морозу і снігу

За даними Гідрометцентру, цьогорічна зима буде мінливою: потрібно бути готовим і до дощу, і до снігу, і лютих морозів.

Синоптики стверджують, що з 27 листопада по перші числа грудня через територію України пройде серія південно-західних і західних циклонів - з дощем, снігом, сильним вітром. А на Новий рік очікується плюсова температура, без снігу.

У західних, північних та центральних областях температура опуститься до 2 морозу вночі. Сніг, до речі, вже випав у Карпатах і передгірних районах. На півдні тепліше - до 11, і до 15 - у Криму.

За даними Гідрометцентру, цьогорічна зима буде мінливою.

"Потрібно бути готовим і до дощу, і до снігу, і лютих морозів. Але це не прогнози, а лише аналіз зим минулих років . Безумовно, температура переважно буде "мінусової ", - зауважив начальник Гідрометцентру Микола Кульбіда.

Але якщо на півночі країни в грудні середня температура може бути 4-6 нижче нуля, то на Півдні - від 1 до мінус 3.

Народні синоптики розійшлися у своїх прогнозах на зимові місяці. Волинчанін Володимир Лис в грудні передрікає легкі морози в першій декаді, сильні заморозки зі снігом в другій і потепління в кінці місяця.

Дніпропетровський народник Валерій Некрасов говорить, що зима буде як минулого року: десь 5 грудня вже вдарять морози, піде сніг. Потепління буде 28 і до Нового року, а потім знову холоднеча, сніг, і так до кінця лютого.

А ось народний синоптик з Луганська Леонід Горбань згоден з Гідрометцентром - зима буде з сильними перепадами. Найхолоднішим буде початок січня - до 15 градусів нижче нуля.

Але в чому зійшлися всі три народники - Новий рік буде з плюсовою температурою і без снігу.

Нагадаєм, у деяких регіонах Росії через сніговий колапс паралізувало дороги, а на вулицях з'явилися величезні снігові замети.

Читайте також:

У Британію вперше за 17 років прийшла рання зима

В Україні за два дні настане зима

В Росії через сніговий колапс паралізувало дороги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: