Синоптики оголосили штормове попередження на суботу та розповіли, коли потепліє. Прогноз до 12 березня

Дата публікації
Перегляди
60к
Синоптики оголосили штормове попередження на суботу та розповіли, коли потепліє. Прогноз до 12 березня

УНІАН

Наступного тижня сильних опадів не обіцяють.

У суботу до України зайде черговий циклон із сильними снігопадами та хуртовинами. У неділю опади будуть, але не такі інтенсивні. Наступного тижня синоптики потужних снігопадів уже не прогнозують. Від середи, 7 березня, очікують підвищення температури на 3-6 градусів.

Про це повідомляє Український гідрометцентр.

СУБОТА, 3 БЕРЕЗНЯ

Внаслідок впливу активного циклону в Україні очікують складні погодні умови: у південних, східних, більшості центральних областей ітиме сильний сніг з переходом у дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь. У Житомирській, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Сумській областях та Карпатах сильний сніг, хуртовини.

В Україні пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с. На дорогах країни ожеледиця.

У горах Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей оголошується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Температура у західних областях уночі 10-15 градусів, удень 3-8 градусів морозу (на Закарпатті вночі 1-6 градусів морозу, вдень близько 0 градусів). На решті території вночі 8-13 градусів, удень 0-5 градусів морозу. У південних, більшості центральних областей та в Приазов'ї вночі 0-5 градусів морозу, вдень 0-5 градусів тепла. В Криму вночі 1-6 градусів тепла, вдень 7-12 градусів тепла.

Київ. Складні погодні умови: вночі та вранці сильний, удень помірний сніг - приріст снігового покриву 10-17 см. Хуртовини. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний з переходом на західний, 7-12 м/с, місцями пориви вітру 15-18 м/с. Температура вночі 8-10 градусів, удень 1-3 градуси морозу.

Внаслідок негоди 33 населених пункти по Україні досі залишаються без світла

Внаслідок негоди 33 населених пункти по Україні досі залишаються без світла

НЕДІЛЯ, 4 БЕРЕЗНЯ

Хмарно з проясненнями. Вночі в Україні, крім західних областей і Одещини, невеликий, у східних, Полтавській, Сумській областях помірний сніг, місцями хуртовини. Вдень у північних областях невеликий сніг. На решті території без істотних опадів.

На дорогах ожеледиця.

Вітер переважно західний, 7-12 м/с, уночі місцями пориви 15-20 м/с.

У горах Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей - значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Температура вночі у західних областях 12-17 градусів морозу, у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях 2-7 градусів морозу, на решті території 7-12 градусів морозу. Вдень 3-8 градусів морозу, у Приазов'ї та на Закарпатті близько 0 градусів.

Київ. Хмарно з проясненнями. Невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с, уночі місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 8-10 градусів, удень 4-6 градусів морозу.

ПОНЕДІЛОК, 5 БЕРЕЗНЯ

Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця.

Вітер переважно західний, 7-12 м/с.

Температура вночі у західних областях 12-17 градусів морозу, на решті території 7-12 градусів морозу. Вдень 3-8 градусів морозу, в західних і південних областях близько 0 градусів.

Київ. Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі 8-10 градусів, удень 4-6 градусів морозу.

ВІВТОРОК, 6 БЕРЕЗНЯ

Без істотних опадів, лише вдень у західних та більшості південних областей опади.

Температура вночі 8-14 градусів, удень 0-6 градусів морозу. На півдні та заході країни вночі 3-9 градусів морозу, вдень 0-5 градусів тепла.

Київ. Без істотних опадів. Температура вночі 8-10 градусів, удень 0-2 градуси морозу.

СЕРЕДА, 7 БЕРЕЗНЯ

Мокрий сніг та дощ. У північних областях опади переважно у вигляді снігу.

В Україні, крім східної частини та більшості західних областей, підвищення температури на 3-6 градусів.

Київ. Опади переважно у вигляді мокрого снігу, підвищення температури: вночі 2-4 градуси морозу, вдень 0-2 градуси тепла.

ЧЕТВЕР-П'ЯТНИЦЯ, 8-9 БЕРЕЗНЯ

Переважно без опадів, лише вночі 8 березня на сході та півдні, вдень 9 березня на заході країни невеликі опади.

Температура вночі 0-7 градусів, місцями до 10 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 4 градусів тепла. На півдні та заході країни вночі близько 0 градусів, удень 3-9 градусів тепла.

СУБОТА-ПОНЕДІЛОК, 10-12 БЕРЕЗНЯ

В Україні часом мокрий сніг та дощ.

Температура вночі 0-7 градусів, місцями до 10 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 4 градусів тепла. На півдні та заході країни вночі близько 0 градусів, удень 3-9 градусів тепла.

Дата публікації
Перегляди
60к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email