Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Синоптики попередили про погіршення погодних умов і значне підвищення рівня води у річках України

Подекуди вода у річках підніметься на метр.

В Україні у неділю, 1 липня, вируватиме негода, через сильні опади прогнозується підняття води у річках на всій території країни.

Про це повідомили в Укргідрометеоцентрі.

"1 липня у центральних, північних, східних областях та в Приазов'ї грози, місцями сильні дощі, град, пориви вітру та шквали 15-20 м/с", - йдеться у повідомленні.

ВідеоУдар стихії. В Україні ліквідовують наслідки негоди

Евакуація людей, затоплені будинки, поламані дерева, розбиті машини та знеструмлені населені пункти – такі наслідки негоди в Україні. Вона забрала щонайменше одне життя: на Дніпропетровщині чоловік наступив на обірвані електродроти. Від дощів потерпає Київщина, Полтавщина, Івано-Франківщина, Львівщина - загалом десять областей. Чи не найкритичніша ситуація в Чернігові, там люди пересуваються на човнах, і дощ не вщухає.

Удар стихії. В Україні ліквідовують наслідки негоди

За даними синоптиків, у зв’язку з цим на рiчках басейну Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька області) очiкується підвищення рiвнiв води на 0,2 - 1,0 м над рiвнями, а в разі сильних дощів можливе формування значного мiсцевого стоку.

"1 липня на річці Ворона бiля міста Тисмениця (Iвано-Франкiвська область) можливе продовження пiдняття рiвня води на 0,3 – 1,0 м, над рiвнями на 08 год. 30 червня. Мiсцями затоплення заплави, при цьому не виключене досягнення вiдмiтки початкового затоплення прирiчкових будiвель", - розповіли в Укргідрометеоцентрі.

Також прогнозується, що в другiй половинi доби 1 липня на річці Днiстер у створi гідрологічного поста Залiщики (Тернопільска область) почнеться часткове затоплення заплави та початкове - сiльськогосподарських угiдь.

"Очiкується проходження максимального рівня паводку висотою 670-720 см над нулем поста (рiвень води на 8 год. 30 червня дорівнює 508 см над нулем поста), максимальна витрата води прогнозується в межах 1700-2100 м3/с", - зазначили у відомстві.

Окрім цього вночі 1 липня на річці Прут у створi гідрологічного поста Чернівці на низькорозташованих дiлянках можливий вихiд води на заплаву.

"Очiкується проходження максимального рівня паводку висотою 300-350 см над нулем поста (рiвень води на 8 год. 30 червня дорівнює 200 см над нулем поста), максимальна витрата води прогнозується в межах 735-885 м3/с", - додали синоптики.

Нагадаємо, негода не відступає з України, а її наслідками вже стали евакуація людей, затоплені будинки, поламані дерева, розбиті машини та знеструмлені населені пункти. Щонайменше одна людина загинула – на Дніпропетровщині чоловік наступив на обірвані електродроти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції