Синоптики прогнозують ще кілька днів снігового колапсу, а потім - потепління

Дата публікації
Перегляди
9727
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Синоптики прогнозують ще кілька днів снігового колапсу, а потім - потепління

Фото: Reuters

Підвищення температури очікують від 5-6 березня.

У перші дні весни в Україні продовжуватиме лютувати зимова погода - зі снігами, хурделицями та морозами.

Про це попереджає Український гідрометцентр.

П'ЯТНИЦЯ, 2 БЕРЕЗНЯ

Хмарно. На більшій частині території країни невеликий сніг. Удень на півдні помірний сніг і дощ, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах України ожеледиця.

Вітер переважно південно-східний, 7-12 м/с. Удень у південних областях місцями пориви 15-20 м/с.

Температура вночі 11-16 градусів морозу, у західних, Вінницькій, Одеській та Миколаївській областях до 20 градусів, у Карпатах і на Прикарпатті 21-26 градусів. Удень 4-9 градусів, на заході країни до 12 градусів морозу, на Закарпатті та в південній частині від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

Київ. Хмарно. Невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер переважно південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 12-14 градусів морозу, вдень 7-9 градусів морозу.

За прогнозами синоптиків, сильний сніг не припиниться до найближчої ночі

За прогнозами синоптиків, сильний сніг не припиниться до найближчої ночі

СУБОТА, 3 БЕРЕЗНЯ

У більшості центральних, східних та південних областей складні погодні умови: місцями сильний сніг (у південних областях з дощем), посилення вітру 15-20 м/с, хуртовини. Вночі в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, удень у Кіровоградській, Дніпропетровській та Донецькій областях налипання мокрого снігу та ожеледь. На дорогах країни ожеледиця.

Температура у західних областях вночі 10-15 градусів морозу, вдень 4-9 градусів морозу. На решті території вночі 6-11 градусів морозу, вдень 0-5 градусів морозу. На півдні країни вночі від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла, вдень 0-5 градусів тепла.

Вітер східний з переходом на західний, 7-12 м/с, на Лівобережжі місцями пориви 15-20 м/с, хуртовини.

Київ. Хмарно. Часом сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер східний з переходом на західний, 7-12 м/с. Температура вночі 6-8 градусів морозу, вдень 1-3 градуси морозу.

НЕДІЛЯ, 4 БЕРЕЗНЯ

Хмарно. Невеликий, у північних областях (уночі і на Полтавщині та Харківщині) помірний сніг.

Температура вночі 9-14 градусів морозу, на Прикарпатті до 17 градусів морозу, вдень 3-8 градусів морозу. На півдні та сході країни вночі 5-10 градусів морозу, вдень 1-6 градусів морозу.

Вітер східний з переходом на західний, 7-12 м/с.

Київ. Хмарно. Часом сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер східний з переходом на західний, 7-12 м/с. Температура вночі 9-11 градусів морозу, вдень 5-7 градусів морозу.

ПОНЕДІЛОК, 5 БЕРЕЗНЯ

Без істотних опадів.

Температура вночі 10-16 градусів морозу, на крайньому півдні країни та Закарпатті 1-7 градусів морозу, вдень 2-8 градусів морозу, в західних та південних областях близько 0 градусів, на Закарпатті 3-8 градусів тепла.

Київ. Без істотних опадів. Температура вночі 12-14 градусів морозу, вдень 3-5 градусів морозу.

ВІВТОРОК, 6 БЕРЕЗНЯ

В Україні, крім східної частини, невеликий мокрий сніг і дощ.

Підвищення температури: вночі (крім східної частини) 6-12 градусів морозу, вдень від 4 градусів морозу до 2 градусів тепла. На півдні та заході країни вночі 3-9 градусів морозу, вдень 0-6 градусів тепла. На Закарпатті та в Криму вночі від 4 градусів морозу до 2 градусів тепла, вдень 5-11 градусів тепла.

Київ. Удень невеликий мокрий сніг і дощ. Температура вночі 8-10 градусів морозу, вдень 0-2 градуси морозу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9727
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація