Синоптики розповіли, чому в Україні почалася аномально тепла зима

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Синоптики розповіли, чому в Україні почалася аномально тепла зима

Скоро зима все-таки не омине й Україну

США і Канаду огорнув холодний фронт, а в Києві стовпчик термометра ледве не піднявся до рекордного максимуму. 

Справжня зима завітає до українців після Василя та Маланки, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Метеоролог Наталка Діденко каже, що кожного року у кожній країні відбуваються якісь аномальні явища. Наприклад, аномально теплою погода була у Києві у 2005 році.

Синоптики пояснюють, що теперішнє потепління є природнім. Зараз на погоду в Україні впливає тепле повітря Атлантичного океану.

Крім циклонів, основною причиною стрімких змін погоди в усьому світі є сонячна активність. Експерти запевняють, що в останні десятиліття сонячна активність справді зменшилася. Російські та японські вчені вже охрестили новий період як Льодовиковий.

Науковий співробітник відділу фізики Сонця головної астрономічної ОБС Сергій Осипов пояснив, що якщо і далі буде падати сонячна активність, то зменшиться кількість плям на Сонці, тому є загроза того, що буде похолодання. Зниження сонячної активності призводить до меншого нагрівання землі, посилюється хмарність, що не пропускає тепло на землю. Тому почне відновлюватися льодовиковий покрив і Північного, і Південного полюсів.

Вперше за останні 100 років замерз Ніагарський водоспад

Вперше за останні 100 років замерз Ніагарський водоспад

Насправді ж такі льодовикові періоди бувають раз на 100 тисяч років. І тому точно сказати, коли саме Земля замерзне знову, не можна.

Найближчі ж прогнози показують, що зима все-таки не омине й Україну. Метеоролог Наталка Діденко розповіла, що 13 січня поступово починається похолодання, тобто на старий Новий рік до нас прийде зима. Температура знизиться до 5-7 градусів нижче нуля. На Василя та Маланку українці зможуть потішитися морозним повітрям та снігом.

Кореспондент ТСН Юлія Панкова.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація