Сину генпрокурора дали престижну посаду в Раді

Депутати обрали регіонала Артема Пшонку заступником голови комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Син генпрокурора Артем Пшонка
Газета по-киевски
Артем Пшонка
Сина генпрокурора Артема Пшонку обрано заступником голови комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією. За відповідну постанову проголосували 255 депутатів.

Його було обрано замість регіонала Миколи Джиги, якого було призначено губернатором Вінничини.

Головою цього ж комітету було обрано депутата від Компартії Валерія Бевза замість Ігоря Калетника, який 4 лютого склав повноваження.

На зауваження опозиції, що цей комітет є квотою меншості, "регіонал" Михайло Чечетов заявив, що "Бевз – професіонал, а Компартія – в опозиції", тому квотний принцип дотримано.

Крім того, Верховна рада призначила на посади членів комітетів низку "регіоналів" замість тих, яких було позбавлено депутатських мандатів у зв’язку з їхньою роботою в інших органах влади.

Так, до комітету з питань бюджету було введено 4 нових "регіоналів", до комітету з питань євроінтеграції – 5 "регіоналів", до комітету з питань боротьби з організованою злочинністю – ще одного "регіонала".

Читайте також:

Пшонка нагородив свого сина грамотою Генпрокуратури

У Раді з'явилась нова група прибічників Януковича

Регіонали готові легалізувати "кнопкодавів"

Депутатів можуть позбавити звання "народні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: