Сірники, шпалери та цемент. Кабмін розширив перелік заборонених російських товарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під заборону також потрапили корми для тварин та залізничні й трамвайні вагони, що були у використанні.

Кабмін вніс зміни до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації.

Про це повідомляється на сайті президента.

Зокрема, уряд заборонив ввозити на територію України такі товари походженням з Російської Федерації: корми для тварин, цемент, продукція ветеринарної медицини, мінеральні добрива, фанерна продукція, шпалери, продукція легкої промисловості, зокрема окремі види трикотажних виробів та взуття, дроти з вуглецевої сталі, дроти металеві, труби та трубки, сітки металеві, кріпильні вироби, посуд сталевий, обладнання для виробництва хлібобулочних виробів, сірники, вагони залізничні та трамвайні, що були у користуванні, транспортні засоби.

Як зазначається, таке рішення ухвалили з метою вжиття заходів у відповідь на дискримінаційні та недружні дії щодо України, що застосовуються державою-агресором, а також з урахуванням звернень асоціацій, об’єднань, підприємств низки галузей промисловості.

Нагадаємо, Росія від початку 2016 року відмовилася від вільної торгівлі з Україною – запровадила продовольче ембарго та поновила ввізне мито на решту товарів. Крім того, Москва запровадила обмеження для українського експорту в треті країни територією РФ. Санкції Росії – відповідь на набуття чинності економічної частини (зона вільної торгівлі) угоди про асоціацію між Україною з Євросоюзом.

Своєю чергою Міністерство економічного розвитку й торгівлі України розробило додаткові "дзеркальні" заходи економічного впливу.

Відео Спідниці, папір та труби: Росія розширила перелік заборонених для ввезення українських товарів

Сукні, спідниці, жакети і комбінезони зі шлейками: Росія розширила перелік українських товарів, які з 1 червня забороняє ввозити на свою територію. Окрім товарів легкої промисловості, в санкційному списку - папір та труби. За словами Медведєва, таким чином вони симетрично відповідають на українську заборону ввозити товари з Росії.

Спідниці, папір та труби: Росія розширила перелік заборонених для ввезення українських товарів

Залиште свій коментар

Вибір редакції