Стосовно чоловіка відкрили відразу дві кримінальні статті.
У Кам'янському Дніпропетровської області затримали чоловіка, який підозрюється в зґвалтуванні трьох доньок.
Про це повідомили в пресслужбі Кам'янського районного управління поліції.
В кінці серпня до правоохоронців звернулася 39-річна жінка. Вона заявила, що її чоловік систематично ґвалтує їхніх неповнолітніх дітей. Главу сімейства затримали і висунули йому підозру в скоєнні злочину, передбаченого одразу двома статтями: зґвалтування та сексуальне насильство.
“4 серпня Заводський районний суд обрав 44-річному підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб”, — підкреслили в пресслужбі Кам'янського районного управління поліції.
Нагадаємо, що у Дніпрі чоловік напав на школярку, яка відпочивала в кафе. 27-річний чоловік завів в туалет 14-річну дівчинку і "згвалтував її орально". Перед цим він нібито пропонував їй "задовольнити його за 500 гривень", а коли школярка відмовилася, силою потягнув в туалет.