Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситник про скандальну правку до закону про антикорупційний суд: "Деякі люди святкували її ухвалення"

Щодо поправки висловився і представник ЄС в Україні.

Скандальна поправка до закону про Вищий антикорупційний суд щодо розгляду апеляцій є концептуальною і є люди, які святкували її ухвалення.

Про це повідомив керівник НАБУ Артем Ситник під час V Зустрічі Парламентсько-громадської платформи "Правоохоронні органи: компетенції, розмежування повноважень та синергія".

За словами Ситника, організаційних проблем щодо створення Вищого антикорупційного суду наразі нема. На це знадобиться близько півроку. Проте складнощі виникають з політичної точки зору створення суду.

"Норма, згідно з якою Вищий антикорупційний суд не розглядатиме апеляційні скарги на вироки, винесені судами першої інстанції у справах НАБУ, міститься у перехідних положеннях Закону. Незважаючи на це, норма є концептуальною, деякі люди святкували її прийняття", - каже Ситник.

На зустрічі був присутній і голова представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі. Він назвав НАБУ прикладом результативної роботи антикорупційних органів і висловився щодо скандальної поправки до закону про антикорупційний суд.

"Ми вивчаємо текст закону про Вищий антикорупційний суд та підготуємо свою позицію щодо норми про те, що апеляційні скарги на рішення судів першої інстанції у справах НАБУ і САП до моменту створення ВАС, оскаржуватимуться у судах загальної юрисдикції", - сказав він.

ВідеоЯкі топ-5 справ першочергово має розглянути Антикорупційний суд – думки депутатів

Страшний сон хабарників - Вищий антикорупційний суд може запрацювати через півроку. Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник. А от чи готові до цього наші народні обранці, і чи вважають себе його новими клієнтами – розпитали журналісти ТСН. 

Які топ-5 справ першочергово має розглянути Антикорупційний суд – думки депутатів

Нагадаємо, завдяки одній із поправок до закону про Вищий антикорупційний суд низка топ-чиновників може уникнути покарання за вчинені злочини. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції