Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситник звинуватив СБівців у цинічній поведінці та пошкодженні майна під час обшуків детективів НАБУ

Директор НАБУ запевнив, що у бюро проводять службове розслідування, результати якого надішлють до ГПУ.

Співробітники Служби безпеки України поводилися цинічно під час обшуків у працівників Національного антикорупційного бюро.

Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

"У двох конспіративних приміщеннях Національного антикорупційного бюро України були проведені обшуки. Також були проведені багаточисельні обшуки як у працівників антикорупційного бюро, так і у їхніх родичів. Ці обшуки супроводжувалися цинічною поведінкою Служби безпеки України, пошкодженням майна наших співробітників і майна їхніх близьких родичів", - наголосив він.

За словами Ситника, бюро направить до Генінспекції ГПУ матеріали щодо порушень під час обшуків.

"Ми самі проводимо службові розслідування того, що відбулося, і бачимо, які порушення були допущені при цих обшуках. Дуже багато вилучено оргтехніки, там і флешок тощо. Щоб не було чергових заяв, що ми мстимося, ми направимо ці матеріали до Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України для того, щоб цим усім діям була надана правова оцінка", - зазначив директор НАБУ.

Окрім цього він уточнив, що правоохоронці здійснили більше 10 обшуків у шістьох працівників НАБУ.

"Точну кількість обшуків я не скажу, але обшуки стосувалися шести наших працівників, і це було декілька адрес. Тому я, чесно кажучи, точну кількість обшуків зараз не скажу. Більше 10 - це точно", - додав Ситник.

Нагадаємо, 29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності".

ВідеоЗірвана спецоперація та спроба дати хабар: що відомо про затримання детектива НАБУ

У НАБУ дії СБУ та ГПУ назвали "диверсією". Згідно з повідомленням, суть "диверсії" полягає у тому, що посадові особи СБУ, нібито використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов'язків (здійснення прослуховування телефонних номерів в рамках розслідувань НАБУ) "не просто розкрили цю інформацію одному з об'єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ, а й завербували цю особу для подальшого незаконного тиску та кримінального переслідування працівників Національного бюро".

1 грудня в прес-службі ГПУ повідомили, що проводили обшук у справі про провокування дачі хабара чиновниці Державної міграційної служби у агента Національного антикорупційного бюро України Катерини Сікорської.

Раніше джерела ТСН.ua в правоохоронних органах повідомили, що у агента бюро нібито знайшли три будинки в Конча-Заспі, два автомобілі Porsche, один Lexus та один Maserati.

Залиште свій коментар

Вибір редакції