Ситуація в Маріуполі напружено-стабільна: місто готується перейти на спеціальний пропускний режим

Дата публікації
Ситуація в Маріуполі напружено-стабільна: місто готується перейти на спеціальний пропускний режим

Навколо Маріуполя посилили пропускний контроль / olex-kurinniy.livejournal.com

Атаки бойовиків відновилися після двох днів затишшя.

Ситуація біля Маріуполя на Донеччині залишається напруженою. Там знову поновилися обстріли. Серед військових потерпілих немає. Бойовики отримали відсіч.

Більше про активізацію ворога на цій ділянці АТО ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ситуація біля Маріуполя напружено-стабільна. Після двох днів затишшя і одразу після того, як Росія доправила сюди 11-й "гумконвой", атаки відновилися.

Із артилерійських систем незаконні збройні формування обстріляли населений пункти Гнутове. Вогонь вели майже безперервно упродовж чотирьох години. А з "Градів" обстрілювали Павлопіль. Снаряди розривалися в полі. До села не дістали. Але долітали аж до ферми.

Під Маріуполем бойовики поновили обстріли українських позицій

Під Маріуполем бойовики поновили обстріли українських позицій

У самому ж Маріуполі все спокійно. Місто готується з дня на день перейти на спеціальний пропускний режим. Поки що цивільних людей перевіряють лише за паспортами, але скоро замість них усі будуть проїжджати з підконтрольної бойовикам території лише за спеціальними перепустками, виданими в СБУ. Для цього тут облаштовують спеціальні пункти перевірки цивільних громадян. Усі ці заходи проводитимуть, щоб запобігти проникненню диверсійних груп. Люди ж іще не всі розуміють нові правила.

Працювали сьогодні за містом і мобільні пропускні пункти. Це і додатковий контроль стаціонарних, і чергове нагадування дверсантам, що тут військові щомиті напоготові.

Більше подробиць дивіться у сюжеті кореспондента ТСН Ганни Боки.

Наступна публікація