Ситуація в ніжинському інтернаті стабілізована

Віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв заявив про стабілізацію ситуації в інтернаті для дітей у Ніжині, де загинули 5 осіб.

Ситуація в інтернаті для дітей з порушенням функцій центральної нервової системи в місті Ніжині стабілізована. Про це у середу, 18 серпня, перед початком засідання уряду заявив перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв.

"Вимагаю від міністра праці та соціальної політики, міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря, міністра освіти та науки, міністра у справах сім'ї, молоді та спорту, голів облдержадміністрацій взяти під особистий контроль дотримання санітарно-епідеміологічних норм, у тому числі щодо якості та безпечності харчових продуктів з метою попередження інфекційних захворювань, передусім в оздоровчих, дитячих та інтернатних закладах", - наголосив Клюєв.

Нагадаємо, з 7 по 11 серпня в Ніжинському інтернаті померли чотири дитини і один дорослий. За попередніми даними, у них була вірусна інфекція з екзантемою (висипом), диференційована з герпетичної.

Станом на 7:00 понеділка в реанімаційному і інфекційному відділеннях перебувають на лікуванні 13 осіб (9 дітей та чотири дорослих).

За даними МНС, стан їхнього здоров'я задовільний. На місці події продовжує роботу комісія Міністерства охорони здоров'я.

Слідство у справі смерті дітей в розглядає три основні версії трагедії: спеку в приміщеннях, харчове отруєння та вірусну інфекцію.

Читайте також:

Через смерть дітей у Ніжині ГПУ перевірить усі інтернати країни

Госпіталізовані ще два вихованці Ніжинського інтернату

У Ніжинському інтернаті з невідомою інфекцією госпіталізовано вже 17 людей

ВідеоСитуація в ніжинському інтернаті стабілізована

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: