Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситуація з правами людини у Криму репресивна, а на Донбасі до катувань причетні обидві сторони - HRW

Cамопроголошена влада окупованого півострова продовжує чинити тиск на кримських татар.

В окупованому Росією Криму ситуація з правами людини лишається репресивною.

Як йдеться у щорічному звіті Human Rights Watch, кримчани, які відмовляються від російського громадянства, стикаються із серйозними труднощами у доступі до освіти, працевлаштування та соціальної допомоги,.

Повідомляється, що самопроголошена влада змушує мовчати критиків і продовжує чинити тиск на кримських татар, які критикують дії Росії.

Фотогалерея На темному боці. Фотографи показали, як Крим переживає відключення світла (7 фото)

Крім того, Human Rights Watch заявляє про катування на Донбасі обома сторонами конфлікту.

"Є достовірні свідчення про те, що обидві сторони були причетні до катувань та жорстоких і принизливих для гідності видів поводження із затриманими", – йдеться у звіті правозахисників.

Повідомляється, що станом на осінь 2015 року понад 9 тисяч осіб були вбиті і більш 20 тисяч поранені в ході конфлікту.

"Хоча режим припинення вогню почав діяти у вересні, спорадичні бойові дії продовжувалися. Обидві сторони порушували закони війни. Вони здійснювали невибіркові атаки, у тому числі із застосуванням касетних боєприпасів, унаслідок яких загинули та були поранені цивільні особи", - кажуть у Human Rights Watch.

Нагадаємо, що ситуація в зоні проведення АТО продовжує загострюватися, не зважаючи на пропозиції представника Росії в Трьохсторонній контактній групі на переговорах в Мінську Бориса Гризлова про повне припинення вогню. Щодня в штабі АТО повідомляють про десятки обстрілів, які терористи ведуть по позиціях військових

Залиште свій коментар

Вибір редакції