Ситуацію із блокуванням українських вантажівок Туреччиною врегульовано - Мінінфраструктури

Також буде проведена двостороння робота між країнами з метою уникнення подібних ситуацій у майбутньому.

Ситуацію щодо блокування українських фур Туреччиною врегульовано.

Про це повідомили у прес-центрі Міністерства інфраструктури України.

"Ситуацію, що склалася із блокуванням українських транспортних засобів, які здійснюють вантажні перевезення між Україною та Турецькою Республікою, врегульовано", - йдеться у повідомленні.

Як повідомили у прес-службі, про це стало відомо за підсумками телефонної розмови Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з Послом Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезелем.

За інформацією турецької сторони, ситуацію врегульовано.

Також у Міністерстві додали, що проведуть відповідні роботи, щоб надалі уникнути таких ситуацій.

"Водночас, на звернення Міністра інфраструктури України, буде проведена двостороння робота між Міністерством інфраструктури України та Міністерством транспорту і зв'язку Турецької республіки з метою уникнення подібних ситуацій у майбутньому", - додали у прес-центрі.

Нагадаємо, у Туреччині заявляли, що українські фури вже нібито використали всі квоти і тому відмовляються пропускати їх через кордон.

Як зазначили у Мінінфраструктури, склалась напружена ситуація на кордоні та в портах Туреччини з пропуском транспортних засобів вітчизняних автоперевізників.

Позиція Міністерства інфраструктури України полягає в тому, що українська сторона не погоджувалась з поквартальним використанням турецьких двосторонніх дозволів у 2016 році, відповідні домовленості, щодо поквартального використання двосторонніх дозволів планувалося лише в 2015 році.

Та варто зазначити, що в протоколі засідання 2015 року українська сторона не брала на себе будь-яких зобов'язань, щодо поквартального використання дозволів на право здійснення двосторонніх перевезень вантажів територією Турецької Республіки, які були передані турецькою стороною, про що неодноразово повідомляла турецьку сторону.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: