Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситуацію в Одесі продовжать контролювати кілька тисяч поліцейських – Деканоїдзе

Правоохоронці не планують розслаблятися ближчими після роковин трагедії "2 травня" днями.

Одеса повністю захищена та контрольована правоохоронцями. Про це на власній сторінці в соцмережі Facebook написала керівник Національної поліції Хатія Деканоїдзе.

"Правоохоронці повністю контролюють ситуацію в Одесі. У тісній взаємодії на високому рівні з іншими силовими відомствами сьогодні нам вдалося не допустити провокацій і порушення громадського порядку", - повідомила вона.

"У поліції немає розкоші вступати в політичні дискусії. Наше завдання – забезпечити правопорядок, безпеку громадян і не допустити провокацій. І ми це робимо!", - прокоментувала вона роботи підлеглих у роковини трагедії.

За її словами, нині ситуація в Одесі спокійна.

"На забезпечення громадського порядку в місті працюють 3,5 тисячі правоохоронців. В тому числі три батальйону патрульної поліції і Нацгвардія. Їх дії координуються з оперативних штабів, створених як в Національній поліції, так і в поліції Одеської області. Всі заплановані сьогодні і в наступні дні заходи – будуть під пильною увагою поліції", - пообіцяла Деканоїдзе.

"Ми в черговий раз закликаємо громадян не порушувати закон. Як в Одесі, так і в інших містах - у поліції є досить сил і засобів, щоб не допустити порушення права українців на мирне життя", - наголосила керівник НПУ.

Як уже повідомлялося, протягом дня в Одесі поліцейські затримали 14 осіб. Деякі з них вигукували антиукраїнські гасла або мали на собі так звані георгіївські стрічки.

Крім того, в підземному переході неподалік Куликового поля знайшли гранатиТакож співробітники поліції виявили пристрій, схожий на димову шашку, у автомобіля "Газель" на Дерибасівській вулиці Одеси.

Відео Правоохоронці продовжують патрулювати територію довкола Куликового поля

Залиште свій коментар

Вибір редакції