Сів у маршрутку і поїхав: стали відомі подробиці зникнення у Херсоні 6-річного хлопчика

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сів у маршрутку і поїхав: стали відомі подробиці зникнення у Херсоні 6-річного хлопчика

Фото: Facebook

Дитину шукали кілька годин правоохоронці і пошуковці.

У Херсоні розшукали 6-річного Давида Кузнєцова. Хлопчик зник вчора ввечері, тож шукати дитину вирушили правоохоронці і волонтери.

Подробиці пошуку 6-річного Давида розповідає Kherson.net.ua.

 Інформація про те, що у Херсоні зник 6-річний Давид Кузнєцов спершу з'явилася у фейсбуку. Потім про зникнення хлопчика повідомили і правоохоронці.

До них звернулася мама дитини. Вона розповіла, що на деякий час вийшла з дому, залишивши сина самого, а коли повернулася, його не було. 

Інформація про зникнення хлопчика блискавично поширювалася в мережі. Малюка шукали правоохоронці і звичайні херсонці. Понад сотня містян обнишпорила кожен квадратний метр поблизу місця проживання дитини.

Незабаром стало відомо, що дитину знайшли, але зовсім в іншому районі. Хлопчика в торговому центрі "Фабрика" виявили перехожі. Як він розповів, він приїхав в ТЦ на маршрутці, тому що дуже любить фастфуд.

Дитину передали слідчо-оперативній групі. Незабаром за ним приїхали батьки.

Правоохоронці провели із рідними дитини профілактичну бесіду та подякували небайдужим херсонцям, які допомагали у пошуку дитини.

Нагадаємо, що Дніпрі перехожі виявили на вулиці роздягнену дитину. 4-річний хлопчик блукав вулицями міста в самій піжамі.

Наступна публікація