Сівкович: депутати не дрова, щоб їх купувати

Член фракції Партії регіонів Володимир Сівкович називає провокацією звинувачення на його адресу в підкупі депутата від БЮТ.

Володимир Сівкович
УНІАН
Сівкович назвав провокацією відеозйомку БЮТ.
"Я добре пам’ятаю цю розмову. Ця розмова з депутатом із БЮТ – Забзалюком - відбулася на минулому тижні на прохання народного депутата Шепелєва (член фракції БЮТ). Шепелєв сказав, що у Забзалюка якісь проблеми, і попросив із ним зустрітися”, - говорить В.Сівкович.

За його словами, „говорили як два депутати: про політичну ситуацію і про розвиток подій в країні, а не про якийсь підкуп і гроші. БЮТу просто потрібна була провокація, і вони застосували спецтехніку. Брехня про запис на мобільний телефон, така ж, як і про їхній „базар з депутатським товаром”.

„Насправді це схоже на дитячі ігри в “агентів 007” – таке враження, що хтось просто не награвся в дитинстві. В кінці кінців, депутати не дрова, щоб їх купувати”, - заявляє Сівкович.

“БЮТ систематично плюндрує статус як народного депутата України, так і самої Верховної ради. Не розумію, як можна так на самих себе гадити”, - обурюється народний депутат.

Найближчим часом народний депутат Сівкович чекає від БЮТ заяви до Генеральної прокуратури з заявами та всіма матеріалами, йдеться в коментарі.

„Тільки впевнений, що справа може повернутися так, що вийдуть на самих себе”, - зазначає Сівкович.

Як повідомлялося, 30 листопада на прес-конференції народний депутат, член фракції БЮТ Сергій Соболєв заявив, що Блок Юлії Тимошенко найближчим часом має намір передати до СБУ документальні факти та відеозйомку з фактами підкупу народних депутатів з метою нестворення коаліції.

В ході прес-конференції були оприлюднені 4 невеликі відеосюжети, які свідчать про факти переговорів з депутатами БЮТ щодо того, аби вони не підписували угоду про створення коаліції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: