Сівкович: Ющенко постачав зброю до Грузії за спиною у Януковича

Віце-прем'єр захистив президент від нападок екс-голови "Укрспецекспорту", який заявив, що Янукович керував постачання зброї до Грузії.

Заява екс-керівника "Укрспецекспорту" Сергія Бондарчука про те, що основні постачання озброєння до Грузії були в 2007 році в період роботи уряду Януковича є інформаційною провокацією, заявив віце-прем'єр Володимир Сівкович.

"У той час саме президент Віктор Ющенко контролював "Укрспецекспорт" і особисто віддавав вказівки про постачання зброї до Грузії. Він по суті перевів державну компанію у статус "ручного керування" зробивши її заручницею його власних бажань ", - сказав Сівкович.

Віце-прем'єр стверджує, що "у той же час уряд Януковича усіляко намагався перешкодити таким антидержавницьким процесам".

"Уряд намагався вплинути на "Укрспецекспорт", намагаючись як реорганізувати компанію, так і зупинити постачання зброї іншими законними адміністративними методами", - йдеться у повідомленні.

"Проте адміністрація Ющенка цьому протистояла і спроби бодай якось зробити відкритішою для громадськості військово-економічну співпрацю із Грузією політично заангажовувалися та приховувалися", - зазначил в прес-службі Сівковича.

Нагадаємо, що колишній глава держкомпанії "Укрспецекспорт", яка контролює торгівлю зброєю, Сергій Бондарчук заявив,  що основні поставки озброєння з України до Грузії проводилися в 2006-2007 роках, коли уряд очолював нинішній президент Віктор Янукович.

"Не забувайте, що збройовий експорт жорстко регулюється внутрішнім законодавством. Для проведення якихось постачань необхідний дозвіл служби експортного контролю при Кабінеті міністрів. До речі, основні поставки озброєння в Грузію проводилися в 2006-2007 роках, коли уряд очолював нинішній президент Віктор Янукович", - повідомив Бондарчук.

Читайте також:

Україна продавала Грузії зброю з дозволу Януковича

Ракети для Грузії купували за гроші українського банку

Україна почне поставки зброї до Іраку у жовтні

Уряд планує відібрати у Януковича торгівлю зброєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: