СІЗО для VIP-ув'язнених отримало донецького начальника

Попереднього начальника Лук'янівського СІЗО звільнили під приводом його виходу на пенсію, натомість на його місце призначили людину - на 16 років старшу.

На минулому тижні у Лук'янівському СІЗО представили нового керівника - Ігоря Шейкіна, який замінив на цьому пості Сергія Старенького.

36-річного Старенького звільнили під приводом його виходу на пенсію, натомість на його місце призначили людину - на 16 років старшу.

Голова управління з організації роботи діяльності слідчих ізоляторів при департаменті Олександр Сидорук назвав цю подію "запланованою" і відомою всім задовго до приходу нового керівника.

"Колишній начальник написав заяву у зв'язку з виходом на пенсію. Попередньо йому було запропоноване підвищення по службі, але він відмовився", - сказав Сидорук.

Однак, сам екс-керівник київського СІЗО заперечує інформацію про підвищення, мовляв, йому запропонували рівноцінну посаду далеко від Києва.

Однозначно стверджувати, у зв'язку з чим відбулася така заміна і чим вона може обернутися, експерти говорити не беруться. Ймовірно, на це місце нова влада вирішила поставити свою людину.

Як відомо, у Лук'янівському СІЗО утримуються такі VIP-ув'язнені, як Віктор Лозинський, Ігор Зварич, Анатолій Макаренко, Ігор Діденко.

Шейкін довгий час працював у Донецьку: дільничним, співробітником держслужби охорони, помічником начальника відділу кадрів в одному з райвідділів, а останні п'ять років перебував на пенсії.

Читайте також:

Екс-главу Держмитниці посадили в камеру до судді Зварича

Російські адмірали попросили Януковича витягнути Макаренка з СІЗО

Суд залишив екс-заступника глави "Нафтогазу" Діденка в СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: