Скалецька пообіцяла звільнити всіх своїх радників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очільниця МОЗ анонсувала кадрові рішення в міністерстві.

Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька 1 листопада планує підписати указ, яким звільнить всіх своїх радників.

Про це вона розповіла в інтерв'ю BBC Україна.

 За її словами, радників звільнять, будуть лише працювати експерти офісу реформ - групи по три-п'ять людей, які будуть готувати аналітику і матеріали.

"Сьогодні ми підпишемо наказ і скасуємо всіх радників, їх більше не буде. В такій формі, як вони були, радників більше не буде", - зазначила міністерка.

Зоряна Скалецька зробила таку заяву у відповідь на запитання про те, чому, поки у МОЗ закликають вакцинуватися від дифтерії, радниця міністра Ольга Голубовська поширює у Facebook інформацію про те, що вакцина від дифтерії, закуплена за державний кошт, неякісна , що там мало дифтерійного компоненту і немає досліджень її безпечності.

При цьому вона зазначила, що буде використовувати знання різних фахівців у подальшому, але це буде відбуватися в іншій формі і статуса радників ні в кого вже не буде.

"Для мене розуміння радників є таким, що якщо я щось запитала, мені дають інформацію. Те, що зараз відбувається в медіа з різними особами, і як їх сприймають суспільство - для мене це було дивним. Радник - це моя внутрішня історія. Я не підозрювала, що у суспільстві будуть сприймати, що кожен радник - це ще один міністр. Так не має бути, але так завжди було. Кожен, хто приходив від міністра і казав, що я його радник, він сприймався, як ще одні вуста, ще одні очі", - заявила Скалецька.

Раніше Скалецька прокоментувала "кадровий скандал" у МОЗ. Очільниця міністерства запевнила, що після аудиту в МОЗ залишаться працювати лише найефективніші співробітники.

Відео Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька пояснює, яка ситуація склалася в міністерстві

У нас в гостях міністр охорони здоров`я України Зоряна Скалецька. Міністр розповідає, що відбувається в міністерстві ,робота якого останнім часом все частіше стає об’єктом невдоволення українців, а також коментує скандал в інституті раку та свою позицію стосовно боротьби з корупцією в медичних установах. 

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька пояснює, яка ситуація склалася в міністерстві

Залиште свій коментар

Вибір редакції