Скандал через відмову у працевлаштуванні дівчині через українську мову: у компанії звільнили HR-менеджерку

Скандал через відмову у працевлаштуванні дівчині через українську мову: у компанії звільнили HR-менеджерку

У компанії заявили про звільнення співробітниці, яка аргументувала дівчині відмову, що її не беруть на роботу через її українську мову.

У Києві скандал через відмову  у працевлаштуванні дівчині, яка спілкується українською у компанії Columb Trade отримав продовження. Через два тижні після інциденту у компанії вибачилися за слова свого працівника, а після публічного розголосу звільнили з компанії HR-менеджерку, яка проводила співбесіду.

Про звільнення працівниці повідомили на сторінці компанії у соцмережі.

"Нещодавно під час проведення співбесіди наша вже колишня співробітниця дозволила собі зауваження та коментарі, неприйнятні не тільки для компанії, а й ті, що порушують українські закони. Сьогодні її було звільнено. Керівництво компанії Columb Trade дякує всім небайдужим за висвітлення ситуації та зауваження. Ми розуміємо суспільне обурення і проведемо роботу над помилками", - йдеться в повідомленні.

В компанії додали, що пишаються своїми працівниками, які є учасниками бойових дій АТО та ООС і поділяють їхні цінності та дотримуються українських законів.

Слід зауважити, що після мовного скандалу адміністратори сторінки компанії змушені були закрити можливість користувачів коментувати їхні дописи, оскільки тисячі патріотичних громадян "закидали" іхні дописи коментарями невдоволень та обурень з приводу того, що відбулося.

Нагадаємо, що молода фахівчиня Вікторія Юхимець подала резюме на одну із вакансій, яку пропонувала компанія. Їй відмовили через те, що вона говорить українською, а в компанії інша "корпоративна культура" -  всі говорять російською.

"Ви сказали, що розмовляєте принципово українською, а у нас спілкування в компанії відбувається російською. Вам буде некомфортно працювати. У нас так, корпоративна культура, ми всі російською спілкуємося. Треба однією мовою говорити, треба підлаштовуватися", – заявила представниця Columb Trade.

Дівчина записала розмову на диктофон і виклала в соцмережі. Після чого стався скандал, а компанія перепросила за слова їхньої співробітниці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація