Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал із падінням верхньої полиці на пасажирку потяга: Омелян розповів деталі розслідування

Скандал із падінням верхньої полиці на пасажирку потяга: Омелян розповів деталі розслідування

За його словами, сама пасажирка не змогла б нанести собі такі травми.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що розслідування падіння верхньої полиці на пасажирку потяга Київ-Рахів гальмує те, що слідчі не можуть знайти жінку, яку була на верхній полиці під час падіння.

Про це він розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Розслідування ще не завершене, бо цю пасажирку, яка начебто впала, досі знайти не можуть. І хто падав і чи падав узагалі, як це було – дуже дивно. Ну точно людина собі такі травми самостійно не могла завдати. Ще раз приношу вибачення перед нею і перед родиною. Я сподіваюсь таки, що ми чітко з’ясуємо до кінця і "Укрзалізниця" публічно затвердить, що дійсно відбулося", - заявив Омелян.

За його словами, у зв’язку з цією подією він мав окрему розмову із представниками "Укрзалізниці".

"Зараз цей випадок розслідується, в мене була окрема розмова з "Укрзалізницею" з цього приводу. Воно взагалі нагадує якісь такі події в "Східному експресі", - зазначив він.

Нагадаємо, наприкінці грудня стало відомо, що у потягу Київ–Рахів одна з пасажирок дістала важкі травми, бо на неї впала верхня полиця з іншою пасажиркою. Жінці довелося зробити операцію.

Водночас, заступник директора департаменту пасажирських перевезень "Укрзалізниці" Олександр Красноштан повідомив, що полиця начебто була справною, а інцидент міг статись "через необережність пасажира".

Відео У потязі Київ-Рахів на жінку впала інша пасажирка

З верхнього місця в потягу - на пасажирку знизу. Разом із полицею - кажуть очевидці. Без - запевняє "Укрзалізниця". Інцидент стався у поїзді Київ-Рахів. І пасажирка з нижнього місця - з розтрощеним тазом у лікарні. 

У потязі Київ-Рахів на жінку впала інша пасажирка

Залиште свій коментар

Вибір редакції