Скандал на кладовищі під Полтавою: в могилу до померлої пенсіонерки підзахоронили родичку чиновника

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
9262
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандал на кладовищі під Полтавою: в могилу до померлої пенсіонерки підзахоронили родичку чиновника

Фото: Associated Press

Цього року прийшовши на кладовище, житель Кременчука виявив, що у могилі його дружини похована інша жінка.

У Полтавській області у Кременчуці розгорівся скандал. На міському кладовищі у Крюковському районі до похованої 14 років тому жінки підзахоронили матір колишнього заступника голови облради.

Про цей випадок розповідає "Кременчуцька газета".

Зараз чоловік жінки, якій належала могила, пенсіонер Микола Авраменко шукає правду, адже винних, на його думку, знає - підприємство "Спецкомбінат ритуальних послуг".

Дружина пенсіонера померла 14 років тому. Після похорон чоловік отримав на руки папери, які засвідчують, що його вона похована на цьому місці.

Цього року, прийшовши на кладовище, чоловік виявив, що на місці могили його дружини могила іншої жінки. Виявилося, що тут підзахоронили матір колишнього заступника голови облради Євгена Х* і його родина має на руках документи про резерв цього місця на кладовищі, видані також у 2014 році.

 Саме таку відповідь отримав пенсіонер від керівництва "Спецкомбінат ритуальних послуг", і яка датована 18 грудня 2020 року. За фактом подвійного захоронення, за словами пенсіонера, поліцією порушено кримінальну справу - на місце підзахоронення особисто приїздив начальник Крюківського відділку поліції Кременчука Араік Кочкадамян.

"Мені він сказав, що справа на контролі", - розповідає пенсіонер.

Пенсіонера обурює, що адміністрація підприємства "Спецкомбінат ритуальних послуг" заявляє, що  під час копання ями для нового поховання не виявили предметів, які б вказували на наявність раніше здійсненого поховання.

Тим не менш, журналістам телерадіокомпанії "Візит" працівники цвинтаря розповіли, що під час копання нової могили наткнулися на труну, про що повідомили керівництву. Їм сказали продовжувати.

Микола Аваменко звернувся на Урядову "гарячу" лінію. Там зобов’язали кременчуцьких чиновників розібратися в питанні. Втім, дотепер ситуація не вирішена.

Микола Авраменко направив заяву в місцеву прокуратуру.

Нагадаємо, що у Гуляйполі під Запоріжжям фермери знищують старе єврейське кладовище. Активісти кажуть: уже змучилися прибирати з ріллі кістки та залишки надгробків. Жодного з тих, хто допустив наругу над покійними, до відповідальності не притягли. 

Вінницькі дослідники віднайшли військове кладовище, де можуть бути поховані вояки УНР та Галицької армії

Вінницькі дослідники віднайшли військове кладовище, де можуть бути поховані вояки УНР та Галицької армії

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9262
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація