Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал на полігоні "Широкий Лан" вилився в кримінальну справу та перевірки СБУ

Солдати наразі відстояли свої права, а от офіцерам доведеться несолодко.

Ситуація на полігоні "Широкий Лан" змінилася в кращий для солдатів бік. Напередодні їх нагодували та навіть забрали вперше за півтора місяця помитися в лазні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військова прокуратура південного регіону за усіма викладеними бійцями фактами відкрила кримінальне провадження. Слідчі вже навідались на стрільбіще та проінспектували умови в яких жили солдати.

Справу кваліфікували за статтею про бездіяльність військової влади.

"Мабуть, треба було на полігон відправляти бригаду поетапно. Бо неможливо перекинути таку кількість техніки і людей – і забезпечити їх усім необхідним", - заявив перший заступник військового прокурора регіону Петро Візнюк.

Ситуація на "Широкому Лані" створила прецедент. Військова прокуратура вирішила провести перевірку усіх військових частин та навчальних центрів регіону. Там перевірятимуть умови утриманя бійців. До перевірок залучать навіть працівників СБУ.

Раніше У Генштабі пообіцяли не карати бунтівників із полігону "Широкий Лан""Наразі питання, що ці військовослужбовці незаконно залишили межі військової частини, не розглядається. Вони це не робили зі зброєю, зі злим умислом. Вони певним чином намагалися захистити свої права", - пояснив прес-офіцер Генерального штабу ЗСУ Антон Миронович.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Відео Військових 53 бригади відвезли до лазні

Залиште свій коментар

Вибір редакції