Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал навколо призера "Ігор нескорених". Двоє осіб бачили, яку травму отримав Бєлобоков

Один зі свідків каже, що спортсмен отримав побутову травму на пляжі.

Двоє осіб були свідками того, як призер "Ігор нескорених" Олександр Бєлобоков, якому закидають "фейкову" участь у турнірі, отримав своє поранення. Проте версії різняться. 

Про це повідомляє видання theBabel.

Відомо, що травма під час виконання службових обов'язків у зоні бойових дій - умова участі в "Іграх нескорених". Проте навколо участі пауерліфтера Олександра Бєлобокова розгорівся скандал: знайомі з ним люди заявили, що той не брав участі в антитерористичній операції, а травма має побутовий характер.

Проте волонтер громадської організації "Новий Маріуполь" Марія Подивайло вважає інакше. За її версією подій, у травні 2014 року вона познайомилася з чоловіком на ім'я Сергій Ахбаш, який працював на Головне управління розвідки. Коли частину міста захопили сепаратисти, начальник поліції підписав з ними меморандум про ненапад, а сама Марія шукала патріотів усюди. На неї вийшов Ахбаш, у підрозділі якого перебував і Бєлобоков. 

25 травня 2014 року підрозділ мінував дорогу. Під час виконання цього завдання Бєлобоков і підірвався на міні. Морем його доправили до селища Виноградне, де госпіталізували. Лікарю сказали, що травми завдав гвинт катера, аби не стало ясно, чим насправді займався Бєлобоков, адже місцевість була окупована терористами. Травматолог і сам бачив, що поранення бойове, але з розумінням поставився до ситуації і написав у довідці потрібну версію.

Цю історію Марія Подивайло не бачила на власні очі, проте чула від Сергія Ахбаша. Саме вона з товаришами вигадали версію побутової травми.

Однак повідомляється й про свідка Євгенію Кацаран. Вона розповідає, що бачила, які відбулося травмування Бєлобокова. Тоді вона зі своїм бойфрендом пішла на місцевий пляж у Маріуполі, де був і Олександр з дружиною та дітьми. Він, за її словами, пішов купатися в море, а поряд проходив катер, який тягнув за собою мотопараплан. Коли Бєлобоков підняв руки, гвинт параплана поранив його. 

Організатори самооборони Маріуполя і перші добровольці розповідають, що також нічого не чули про участь Бєлобокова у військових операціях. Очільниця "Маріупольських дружин" Вікторія Придущенко каже, що через неї пройшли всі, хто брали участь у захисті міста, а Олександра вона там не бачила. Не чув про нього й доброволець Руслан Пустовойт, з яким Бєлобоков був знайомий протягом семи років. 

Раніше повідомлялося, що золотого призера "Ігор нескорених" спортсмена Олександра Бєлобокова звинувачують у тому, що він видає себе за учасника бойових дій. В його медичних документах зафіксована "побутова травма". Капітан української команди на "Іграх нескорених" Сергій Ільницький розповів, що у медичних документах призера ігор Олександра Бєлобокова вказана побутова травма, оскільки на той час Маріуполь, звідки учасник родом, був окупованим, а тому він не міг розповісти про бойову травму. 

ВідеоІгри Нескорених: капітан української команди розповів про змагання у Сіднеї та зустріч із принцом Гаррі

У гостях Сніданку з 1+1 капітан української команди на "Іграх Нескорених" Сергій Ільницький. Сергій розповів про змагання у Сіднеї та зустріч із принцом Гаррі.

Ігри Нескорених: капітан української команди розповів про змагання у Сіднеї та зустріч із принцом Гаррі

Залиште свій коментар

Вибір редакції