Скандал навколо церкви

Навколо церкви новий будівельний скандал у столиці, православний храм Сергія Радонезького планують звести у зеленій зоні.

Навколо церкви новий будівельний скандал у столиці, православний храм Сергія Радонезького планують звести у зеленій зоні, яка захищає житловий масив від депо центрального залізничного вокзалу. Але забудовники обіцяють не тільки врятувати душі мешканців масиву, але і причепурити залишки санітарної зони.

Черговий зелений паркан у парку на Сирці здивував навіть перехожих. Від цілодобового гуркоту залізничного депо до житлових будинків - лише кілька сотень метрів занедбаного парку. Нещодавно серед дерев з’явився хрест. Тепер людям розповіли - хрест освячений, і на його місці побудують православний храм засновникові чернецтва на Русі.

Забудовники розповідають, це місце у парковій низині - уже 4-те, яке Київрада запропонувала для нової православної церкви. Обирали його так, аби найменше шкодити екології. До храмового комплексу увійде недільна дитяча школа. Планували і дитячу місію, хоча від останньої, на вимогу роздратованих мешканців навколишніх будинків, готові відмовитися.

Представники місцевої адміністрації кажуть, - певна річ, вони за народ, але у забудовників на руках усі документи. Прострочений дозвіл на будівництво, датований ще 2003 роком, підрядники уже продовжують.

Мешканці району і далі волають до влади. Вони не проти релігії, але останній ковток повітря без бою віддавати не збираються. Народ уже подейкує про 2 житлові будинки, які можуть з’явитися у санітарній зоні під прикриттям храмового комплексу. Люди переконані, якщо зникнуть дерева, їхні будинки можна буде перетворювати на філіал української залізниці.

ВідеоБудівельний скандал навколо церкви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: