Скандал із українським призером "Ігор нескорених": капітан команди пояснив, чому у довідці Бєлобокова вказана "побутова травма"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, військовий отримав цю довідку у Маріуполі, який на той час був окупований.

Капітан української команди на "Іграх нескорених" Сергій Ільницький розповів, що у медичних документах призера ігор Олександра Бєлобокова вказана побутова травма, оскільки на той час Маріуполь, звідки учасник родом, був окупованим, а тому він не міг розповісти про бойову травму.

Про це Ільницький розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Маріуполь був окупований, і якщо б він сказав, що він отримав бойову травму, розумієте, що було б із людиною… Факти, які були надані, а це письмові свідчення командирів, зокрема тих, хто безпосередньо керував Олександром Бєлобоковим, надали і перебувають в організаційному комітеті", - заявив він.

Він також зазначив, що за участь спортсменів в "Іграх нескорених" відповідає організаційний комітет та спеціальна комісія, яка розглядала ці документи.

"Команда підтримала Бєлобокова і вирішила, що він може брати участь як ветеран, як людина, яка отримала поранення під час виконання військового обов’язку", - запевнив Ільницький.

За його словами, що стосується документів про побутову травму, то є командир, який підтверджує участь Бєлобокова у бойових діях, а також якась підписка про нерозголошення.

Нагадаємо, раніше в Україні розгорівся скандал навколо золотого призера "Ігор нескорених" спортсмена Олександра Бєлобокова, якого звинувачують у тому, що він видає себе за учасника бойових дій. Зокрема, про це говорять знайомий спортсмена тренер Олександр Лашин та ветеран "Дніпра-1" Єгор Терехов.

Тим часом обвинувачення на адресу Бєлобокова спростовують Міністерство оборони, оргкомітет збірної, командир батальйону "Аратта" Андрій Гергерт і маріупольський волонтер Марія Подибайло.

ВідеоІгри Нескорених: капітан української команди розповів про змагання у Сіднеї та зустріч із принцом Гаррі

У гостях Сніданку з 1+1 капітан української команди на "Іграх Нескорених" Сергій Ільницький. Сергій розповів про змагання у Сіднеї та зустріч із принцом Гаррі.

Ігри Нескорених: капітан української команди розповів про змагання у Сіднеї та зустріч із принцом Гаррі

Залиште свій коментар

Вибір редакції