Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал навколо українського призера "Ігор нескорених": ЗМІ оприлюднили медичні документи Бєлобокова

"За словами хворого, травма в побуті", вказано у медичній карті та виписці з лікарні.

Історію хвороби золотого призера "Ігор нескорених" Олександра Бєлобокова, якого підозрюють у тому, що він видає себе за учасника бойових дій, опублікували в інтернеті.

Відповідні документи оприлюднило видання theБабель, прибравши з них особисту інформацію.

Згідно з даними зі сторінок медичної карти та копії виписки, чоловік надійшов до лікарні з діагнозом "неповна ампутація лівого передпліччя", яку отримав "у побуті".

Медичні документи Бєлобокова, Ігри нескорених_1
Бабель
Медична карта Бєлобокова. Архів Маріупольської міської лікарні №9.
Медичні документи Бєлобокова, Ігри нескорених_2
Бабель
Медична карта Бєлобокова. Запис лікаря приймального відділення. В анамнезі хвороби: «Зі слів хворого травма в побуті». Архів Маріупольської міської лікарні №9.

"За словами хворого, травма в побуті. Обидві кисті травмував гвинтами катера", - вказано у документі.

Як з’ясували журналісти, 25 травня 2014 року о 16:50 Бєлобокова на попутному транспорті доправили до Міської лікарні №9 в Маріуполі, де його оперував ортопед-травматолог Олександр Савич. Майже через місяць, 21 червня, чоловіка виписали з лікарні у "задовільному стані".

Медичні документи Бєлобокова, Ігри нескорених_3
Бабель
Виписка з історії хвороби Бєлобокова. В анамнезі травми: «Зі слів хворого травма в побуті». Архів Маріупольської міської лікарні №9.

Своєю чергою ані лікар Маріупольської міської лікарні №9 Олександр Савич, ані Олександр Бєлобоков не прокоментували виданню інформацію, яка вказана в документах.

Зазначимо, згідно з правилами в змаганнях "Ігри нескорених" беруть участь "чинні військовослужбовці та ветерани, які отримали поранення, травми або захворювання під час виконання своїх службових обов'язків під час бойових дій".

Нагадаємо, раніше в Україні розгорівся скандал навколо золотого призера "Ігор нескорених" спортсмена Олександра Бєлобокова, якого звинувачують у тому, що він видає себе за учасника бойових дій. Зокрема, про це говорять знайомий спортсмена тренер Олександр Лашин та ветеран "Дніпра-1" Єгор Терехов.

Тим часом обвинувачення на адресу Бєлобокова спростовують Міністерство оборони, оргкомітет збірної, командир батальйону "Аратта" Андрій Гергерт і маріупольський волонтер Марія Подибайло.

Залиште свій коментар

Вибір редакції