Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал у Боярці: активісти збунтувалися проти кадрових рішень у районній лікарні

Призначення дружини головного лікаря та скорочення хірурга обурило частину жителів міста.

У Боярській районній лікарні об'єднали поділені півтора року тому два відділення, а керівником нового підрозділу призначили дружину головного лікаря. Іншого ж медика, керівника вже не існуючого відділення, вирішили скоротити, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прихильники обох лікарів зійшлися на пікет під медичним закладом:  одні захищали завідувача  гінекологічного відділення Романа Черницького, котрого попросли за двері, інші підтримували кадрове рішення призначити Наталію Яремчук, котра очолює відділення малоінвазивної терапії. У самій лікарні помітно два окремих світи: в одне з відділень роками не вкладали грошей, інше має чисті палати і сучасні меблі. "Вони позиціонують його, як державне, але треба благодійні внески. Якщо ти внески не робиш, то ти не цікавиш те відділення", - твердить громадська активістка Юлія Скочинська.

ВідеоБоярську райлікарню пікетували обурені пацієнти через несправедливе звільнення лікаря

Реорганізація як привід прибрати невгодних. У Боярській райлікарні об'єднали два відділення - півтора роки тому розділені, - а керівником призначили дружину головного лікаря. Іншого лікаря - керівника відділення, якого вже не існує, - звільняють. Громадськість обурилася і сьогодні на пікет вийшли пацієнти обох лікарів.

Боярську райлікарню пікетували обурені пацієнти через несправедливе звільнення лікаря

За Романа Черницького містяни зібрали 1300 підписів. Опонентів його прихильники винуватять у перетворенні лікарні на годівничку для себе і гурту наближених. У кабінеті керівника активісти застали головного лікаря Олександра Завадецького і начальника відділу охорони здоров’я в Києво-Святошинському районі Романа Ляву, однак ті не реагували на вимоги місцевих жителів і народних депутатів показати документи, що стосуються скандального звільнення. "Ніяких коментарів я давати не буду, я нічого не буду говорити", - заявив Завадецький. "Це не моя дружина", - заявив Лява.

Така позиція лише розпалила пристрасті, тож у ситуацію довелося втручатися правоохоронцям. Хірург Чернецький уже зібрав свої речі, в понеділок має бути його останній робочий день, тож лікар сподівається, що бодай тоді керівники покажуть, наказ на підставі якого через 35 років роботи його просто скоротили. 

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції