Скандал із розбещенням у будинку дитини в Одеській області: директора відсторонили

Скандал із розбещенням у будинку дитини в Одеській області: директора відсторонили

Одеська ОДА створила комісію з проведення службового розслідування.

В Ізмаїлі Одеської області відсторонили від посади виконувача обов'язків директора будинку дитини на час проведення службового розслідування. Працівники закладу звинуватили його в розбещенні вихованців, а правоохоронці відкрили провадження.

Про це повідомили в Одеській ОДА.

Одеська обласна держадміністрація створила комісію з проведення службового розслідування. Згідно з інформацією, поширеною двома ізмаїльскими громадськими організаціями, директор спеціалізованого будинку дитини Віктор Проценко нібито розбещував трьох маленьких вихованок. 

Як повідомляє "Думська", громадський діяч Дар'я Гайдукевич про розбещення дізналася ще 25 серпня, але вирішила не розголошувати. Однак зараз, через неналежну реакції з боку поліцейських, активісти вирішили оприлюднити інцидент.

Начальник слідчого відділу ізмаїльській поліції Микола Стойнов повідомив, що відомості були внесені за ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітнього особою, на яку покладено обов'язки щодо виховання потерпілого) ще 25 серпня. 

Він також додав, що наразі проводиться комплекс слідчих дій, але директору закладу про підозру не повідомляли, оскільки поки що немає достатніх підстав. В перші ж години після виклику поліції дівчаток, про які йде мова в заяві, оглянув гінеколог. Призначено судово-медичну експертизу.

Про факт можливого розбещення дітей поліція повідомила тільки вчора вдень — після того, як інформація з'явилася в соціальних мережах. Вранці біля будинку дитини зібралися небайдужі громадяни, які підписали звернення до обласної прокуратури з вимогою відсторонити керівника дитячого закладу з посади хоча б на час слідства.

Як додає "Думська", викликала правоохоронців медсестра прищепного кабінету будинку дитини Олена Б. Жінка розповіла, що поведінка керівника давно викликала у колективу недобрі підозри. За її словами, у будинку дитини перебувають 103 підопічних у віці до семи років, але до себе в кабінет керівник забирав трьох дівчаток. 

За даними ЗМІ, виявила сліди таких візитів 10 серпня медсестра ізолятора Любов І., яка в той день перебувала в старшій групі на підміні. 

"Під час денної прогулянки головлікар підійшов і взяв двох дівчаток. До обіду він їх привів, діти їли подарований їм чупа-чупс. Я їх запитала, у що вони грали, але дівчинки відповіли, що їм сказали нічого не говорити. Перед нічним сном ми завжди купаємо дітей. У одній з дівчаток я помітила гіперемію зовнішніх статевих органів і сказала, що не можна чіпати ручками. Дитина на це відповіла, що це Віктор Миколайович її там чіпав. Мене це сильно насторожило і я написала з цього приводу доповідну на ім'я начмеда", — розповіла журналистам Любов.

Медсестра Олена Б., не дочекавшись реакції начмеда Наталії З., зателефонувала на "102". "Після мого дзвінка поліцейські з'явилися так швидко, ніби стояли за дверима. Я повела їх в кабінет Віктора Миколайовича. Мене ж став допитувати "заступник прокурора", який поводив себе дуже дивно: забрав мене з дому дитини в альтанку. Він був дуже неспокійним, визирав з альтанки, пояснюючи, що боїться, що нас "можуть підслуховувати". Після обіду мене, ще трьох співробітниць і трьох дівчаток відвезли в поліцію на допит", — розповіла Олена.

Директор ізмаїльского будинку дитини Віктор Проценко звинувачення у свій бік назвав "брудом і брехнею". "Ніколи навіть припустити не міг, що опинюся в центрі брудного скандалу, від якого відмиватися доведеться все життя. Я, лікар-педіатр з багаторічним досвідом, сьогодні повинен доводити, що так, я люблю дітей! Але не так, як сьогодні про це кричать ті, хто закидає мене брудом і брехнею. Внутрішній конфлікт в колективі прорвався чиїмись брудними припущеннями, які стали приводом для скандалу, роздутого громадськими діячами і соцмережами", — заявив він.

Він також додав, що не збирається залишати посаду і змінювати місце проживання. "Я зроблю все, щоб довести: біле — це біле, а наклеп — це наклеп. Щоб мої діти, моя сім'я, яка виявилася теж втягнутою в гучний і брудний скандал, мої друзі зберегли віру в мене", — сказав Проценко.

Водночас одеська громадська діячка Зоя Мельник припускає, що цей інцидент не будуть об'єктивно розслідувати через нібито особисті зв'язки директора. 

Фотогалерея Скандал у будинку дитини в Ізмаїлі (6 фото)

Нагадаємо, 2 вересня повідомлялось, що в Одеській області працівниця будинку дитини запідозрила директора у розбещенні трьох дівчинок з особливостями. Вона звернулась із відповідною заявою до поліції. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів