Скандал у генштабі: полковник ЗСУ заявив про "неконтрольованих праворадикалів" та "реінтеграцію" бойовиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Командування вже спростувало твердження офіцера та призначило розслідування.

Українська армія готова до інтеграції і співробітництва з бойовиками на Донбасі та збройними силами Російської Федерації. Про це на круглому столі  "Національна стійкість: нові підходи у вирішенні старих проблем” заявив начальник управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ полковник Олексій Ноздрачов, чим спровокував скандал.

"Я вас хочу запевнити, що військові і військові росіяни, які проти нас воювали та продовжують воювати, і навіть ті військові, які є у формуваннях Донецької і Луганської областей, якщо буде прийнято політичне рішення й імплементоване, вони реінтегруються дуже швидко", - заявив Ноздрачов.

На його думку, військові традиції допоможуть порозумітися українцям та росіянам, попри національні розбіжності та заподіяні кривди. "Але не забувайте, що існують праворадикальні рухи, які державою не контролюються – не будемо вдаватися в деталі. Беремо загальну картинку: праворадикалізм зараз випущений безконтрольно і немає, крім спеціальних служб, державної політики щодо реінтеграції саме цих ветеранів, а іноді не завжди ветеранів, а іноді не завжди людей, які піклуються про безпеку держави, до державної політики та реінтеграції до ініціатив", - заявив полковник ЗСУ.

На його слова відреагувала пресслужба генерального штабу Збройних Сил України. Там наголосили, що оціночні судження Ноздрачова є його приватною політичною позицією та не відображають поглядів армійського командування. "Начальник управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов не мав повноважень оприлюднювати будь-які заяви, що виходять за межі його службових обов’язків та компетенції очолюваного ним підрозділу", - наголосили в генштабі.

Оціночні суб’єктивні судження, у тому числі політичного характеру, що висловлені сьогодні, 12 грудня, полковником...

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine Четвер, 12 грудня 2019 р.

Також військові керівники повідомили, що за фактом заяв полковника начальником генерального штабу – головнокомандувачем Збройних Сил України призначено службове розслідування, про результати якого буде поінформовано додатково.

Шановні військовослужбовці, ветерани, українці!!! Сьогодні, під час круглого столу, я допустив велику помилку – некоректно висловившись стосовно ветеранів і військовослужбовців, що виконують завдання у боротьбі з російською агресією. Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Я абсолютно не висловлював думку керівництва Збройних Сил України, це моя провина і я її усвідомлюю. Щодо мене та моїх дій начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України призначене службове розслідування. Я готовий понести покарання. Моя особиста позиція є патріотичною та підтверджена діями з перших днів війни. Сказане мною не є відображенням того, що я хотів донести. Мені прикро за те.Прошу вибачення.

Опубліковано Ноздрачьвом Алексеєм Четвер, 12 грудня 2019 р.

Після цього в соцмережах сам полковник приніс вибачення за свої слова, котрі назвав великою помилкою. "Під час круглого столу я допустив велику помилку, некоректно висловившись стосовно ветеранів і військовослужбовців, що виконують завдання у боротьбі з російською агресією. Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Я абсолютно не висловлював думку керівництва Збройних Сил України. Це моя провина і я її усвідомлюю", - заявив він.

Відео У Генштабі презентували цикл документальних фільмів "Бойові родини" про життя армії

Стрічки створила кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська. Каже, помітила все, що люди знають про військових, лунає лише з фронтових зведень. Насправді ж всередині армії кипить своє життя зі своєю культурою, традиціями та родинними історіями. Цикл документальних фільмів підготували до Дня ЗСУ, презентують їх на телеканалі "2+2".  

У Генштабі презентували цикл документальних фільмів "Бойові родини" про життя армії

Залиште свій коментар

Вибір редакції