Скандал навколо Тимошенко у суді розслідуватиме Генпрокуратура

Обвинувачення і захист у справі Юлії Тимошенко вимагають розслідування порушень, допущених під час судового засідання.

Суддя Родіон Кірєєв прийняв рішення у справі Юлії Тимошенко про направлення до Генпрокуратури матеріалів щодо скандального засідання Печерського райсуду, яке відбулось 6 липня.

Як відомо, судове засідання супроводжувалось сутичкою депутатів від БЮТ з міліцією, видаленням з зали Юлії Тимошенко та взаємними звинуваченнями у провокаціях.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Своїм рішенням суддя Кірєєв задовольнив клопотання і обвинувачення, і захисту.

"Суд, враховуючи те, що сьогодні чинились дії, направлені на дискредитацію судової системи, на провокацію суду і правоохоронних органів, суд задовольняє клопотання обвинувачення і сторони захисту", - заявив Кірєєв.

"Тому всі матеріали по сьогоднішньому судовому засіданню будуть направлені до Генпрокуратури для перевірки доводів сторін а також для з'ясування обставин, вказаних судом", - зазначив Кірєєв.

Перед цим прокуратур попросив направити матеріали щодо порушень з боку депутатів, які мали місце під час засідання суду у справі Тимошенко.

Водночас захист Тимошенко Микола Титаренко вимагав виділити матеріали щодо застосування сили до народних депутатів. "Прошу направити матеріали по щодо грубого порушення прав та обов'язків народних обранців", - зазначив Титаренко.

Читайте також:

Тимошенко вигнали з зали суду за "нецензурщину"

В Печерському суді сталась сутичка між депутатами й міліцією

До Печерського суду прийшли сотні прихильників і противників Тимошенко

ВідеоСкандал навколо Тимошенко у суді розслідуватиме Генпрокуратура

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: