Скандал в опері Дніпра відгукнеться уроками патріотизму для чиновників

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандал в опері Дніпра відгукнеться уроками патріотизму для чиновників

21 листопада

Місцева влада вирішила боротися з сепаратизмом і хамством освітніми методами.

У Дніпропетровській області після скандалу у місцевій опері вирішили запровадити патріотичні уроки для дорослих. Лекції у комунальних закладах та держустановах проведуть волонтери, викладачі і артисти, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

В облдержадміністрації пояснили, що подібні заняття вже є для дітей, але зараз стало очевидно, що й дорослі потребують багатьох роз'яснень. Це довів інцидент в опері, коли під час вистави прихильниця "руського міра" вдарила молотком по голові бійця АТО. Причиною нападу стала ненависть жінки до українських воїнів. Згодом на захист нападниці стала хористка оперного театру. Після обурення дніпрян і спілкування з керівництвом вона написала заяву на звільнення.

Обласна влада запевняє, що у подібних випадках діятиме рішуче – таких працівників позбавлятимуть роботи, зокрема й із залученням спеціальних комісій. "Якщо людина працює на державу Україна, Україна їй сплачує зарплату, тим більше якщо держслужбовець дозволяє собі подібні висловлювання – це неприпустимо. Такі випадки будемо припиняти на корені", - заявив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голік.

На Дніпропетровщині запроваджують патріотичні уроки для дорослих

На Дніпропетровщині запроваджують патріотичні уроки для дорослих
Наступна публікація