БЮТівець підтвердив, що в нього вимагали 2 млн дол. у справі педофілів

БЮТівець Руслан Богдан звинуватив "деяких кандидатів у президенти" в замовленні скандалу з "Артеком".

Народний депутат від БЮТ Руслан Богдан, що фігурує у справі про розбещення дітей, заявив, що справу замовили деякі кандидати в президенти України з інших політичних сил. Він також повідомив про порушення ще однієї справи в рамках скандалу.

Богдан повідомив, що зустрічався з Циганковим на особисте прохання адвоката. При цьому бютівець заявив, що під час зустрічі Циганков запропонував в обмін на відмову від свідчень потерпілої сторони проти Богдана заплатити два мільйони і, таким чином, вивести депутата з фігурантів справи.

"Після того, як Циганков по телефону запропонував зустрітися, я відразу звернувся із заявою до правоохоронних органів. Як я тепер розумію, на його підставі міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступив із заявою у Верховній раді", - сказав Богдан.

За його словами, саме після виступу міністра адвокат злякався і запанікував. "Очевидно, що відвертий прокол адвоката не міг сподобатися і його високопоставленим замовникам. Треба було рятувати ситуацію. Крім того, страх перед відповідальністю за кримінальний злочин, за грубий шантаж змусив Циганкова вийти на прес-конференцію", - сказав Богдан.

"У справі захисту сім'ї постраждалих пана Циганкова цікавить єдине - як заробити побільше грошей. Вчорашня прес-конференція продемонструвала: до так званого адвокату перейшла роль головного блазня в цинічній передвиборної афері, яку режисирує деякі кандидати з інших політичних сил, які вже сьогодні приміряє на себе пост президента України. При цьому самі ці кандидати роблять все можливе, щоб приховати своє кримінальне минуле ", - підкреслив Руслан Богдан.

За словами депутата, головною причиною, чому його намагаються зробити одним з фігурантів справи - це його членство у Блоці Юлії Тимошенко.

Руслан Богдан ще раз заявив, що заява міністра Луценка в парламенті про вимогу Циганкова суми в 2 мільйони доларів є правдивою.

"Я не боюся ніяких поліграфів, ніяких експертиз. Якщо в когось і виникають якісь сумніви, то я не можу не вірити самому собі. Всі зустрічі, які були з Циганковим, проходили під контролем міліції. Відтепер цим фактом відкрито нову кримінальну справу. Саме тому я не маю права, що б там не було, коментувати. Наступну інформацію громадськість отримає вже від представників міліції за результатами їх роботи ", - підкреслив Руслан Богдан.

Як повідомлялося, 20 жовтня Луценко заявив, що міліція зафіксувала факт вимагання в одного з депутатів від БЮТ адвокатами названої матері постраждалих від розбещення дітей в Артеку 2 млн доларів.

Сам же адвокат названої матері Андрій Циганков заперечує заяву міністра і заявляє, що гроші пропонували йому за не згадування імені Руслана Богдана.

Читайте також:

Адвокат матері зґвалтованих дітей боїться, що його заарештують

Рада забрала "Артек" у Ющенка і віддала Тимошенко

Росія вирішила забрати "Артек"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: