Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал з тортом у Харкові: вчительку-ініціатора цькування звільнили, директор отримав догану

Уроки замість жінки буде тимчасово вести інший учитель.

У харківській школі №151, де розгорівся скандал довкола торту, звільнили вчительку, а директор отримав догану.

Про це повідомили в Департаменті освіти міськради, передає NewsRoom.

Коли історія з цькуванням шестикласниці набула розголосу, керівництво відсторонило класного керівника, а батьківський комітет розпустило.

Втім, пізніше чиновники з'ясували, що ініціатором цькування стала мама, яка викладає інформатику в цій же школі. Тоді було ухвалено рішення звільнити її.

Зазначається, що уроки замість жінки буде тимчасово вести інший учитель.

"Крім того, я буквально вчора підписала догану директору школи, де допустили такий інцидент", - розповіла глава Департаменту освіти Ольга Деменко.

Нагадаємо, у харківській школі ученицю 6-го класу відсторонили від святкування через те, що батьки принципово не здають грошей у благодійний фонд тамтешніх освітян. Дівчинку єдину не пригостили тортом і не дозволили піти з класу, а змусили дивитися, як однокласники його їдять. Після скандалу дитині ж почали допікати образливими SMS однолітки. Батькам радять позиватися до суду.

ВідеоСкандал із тортом у Харкові: чому ті, хто йдуть проти системи поборів, наражають дитину на булінг

Шкільні меблі, підручники, комп'ютери, штори, цілі вікна і навіть побутова хімія. Це все, на що скидаються грішми батьки в державних і муніципальних школах. І потай скаржаться на побори. Потай, бо страшно за дитину. Що як не даси грошей, раптом гіршою вона стане в очах вчителів. Страх цей не випадковий. Вся країна цього тижня побачила на прикладі Харкова. Де дівчинку буквально зацькували, бо батьки не дали грошей на торт. 

Скандал із тортом у Харкові: чому ті, хто йдуть проти системи поборів, наражають дитину на булінг

Залиште свій коментар

Вибір редакції