Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальна екс-очільниця НАЗК Корчак стежитиме за дотриманням гендерної рівності у відомстві

Вона виконуватиме функцію координатора з питань забезпечення гендерної рівності.

Колишню очільницю Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак призначили відповідальною за дотримання у відомстві гендерної рівності. 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

У заяві йдеться, що "Наталію Корчак, члена Національного агентства з питань запобігання корупції, визначено уповноваженою особою (координатором) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі в Національному агентстві з питань запобігання корупції". 

Зазначається, що координатори, відповідно до закону "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", повинні організовувати роботу виконавчих органів щодо рівних прав для жінок та чоловіків у певній сфері. Також ними проводиться аналіз стану справ щодо гендерної рівності, координація заходів у сфері запобігання насильству за статевою ознакою та здійснення інформаційно-пропагандистської діяльності у цьому напрямі. 

Нагадаємо, Наталія Корчак очолила Національне агентство із запобігання корупції 28 березня 2016 року і є першим його головою. НАЗК широко критикували за постійні збої у системі реєстру декларацій. Зокрема, наприкінці терміну подачі звітності вона кілька днів не функціонувала. Під час одного із засідань уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав Наталію Корчак та інших членів Агентства звільнитися за власним бажанням. Своєю чергою, Корчак відмовлялася йти з посади добровільно. 

Вже 28 березня головою Національного агентства з питань запобігання корупції на позачерговому засіданні було обрано члена НАЗК Олександра Мангула

Залиште свій коментар

Вибір редакції