Перейти до змісту
Скандальна екс-співмешканка прокурора АТО потролила журналістів фото нового авто

Скандальна екс-співмешканка прокурора АТО потролила журналістів фото нового авто

Ірина Німець похизувалася новим подарунком.

Колишня співмешканка прокурора АТО Костянтина Кулика Ірина Німець, яка нещодавно потрапила у скандал із придбаним позашляховиком вартістю більше 1,2 млн грн., оприлюднила на своїй сторінці в Instagram фото нової машини.

"Подарунки бувають різними! У цьому випадку моя совість запропонувала подумати: приймати чи залишатися скромною дівчиною", - написала вона під фото з новим позашляховиком.

Ірина Німець і її нове авто
Instagram/Ірина Німець

Після цього журналіст Віталій Сизов написав у Facebook із сарказмом:

"А ви кажете, що в країні в усіх усе погано. Є і позитив. Цивільній дружині головного прокурора сил АТО Костянтина Кулика подарували новий автомобіль".

 

А вы говорите, что в стране все у всех плохо. Есть и позитив, гражданской супруге главного прокурора сил АТО Константина Кулика подарили новый автомобиль. Модель не подскажите?

Опубліковано Віталієм Сизовим 29 лютого 2016 р.

На цей коментар Ірина Німець опублікувала нове фото, де номерні знаки автівки були заклеєні прізвищем журналіста Сизова. Ірина Німець написала під фото: "Дякую, Віталіє Сизов, за подарунок! Тільки з кольором не вгадав, я біленьку хотіла".

Ірина Німець і її нове авто
Instagram/Ірина Німець

Сизов у відповідь на це написав у Facebook: "Дружина головного прокурора АТО передає мені вітання і демонструє своє нове авто. Зазвичай у таких випадках кажуть, що навіть при Януковичі такого не було".

 

Супруга главного прокурора АТО передает мне привет и демонстрирует свое новое авто. Обычно в таких случаях говорят, что даже при Януковиче такого не было.

Опубліковано Віталієм Сизовим 29 лютого 2016 р.

Нагадаємо, скандал з Іриною Німець розгорівся після розслідування журналістів програми "Наші Гроші", які виявили у співмешканки військового прокурора Костянтина Кулика нещодавно придбане авто при доході за рік у 1 687 грн. Того ж року позашляховик придбала і матір прокурора. Обидві машини коштували більше мільйона гривень.

Ірина Німець у відповідь на це розповіла ТСН, що Toyota Land Cruiser 200 вартістю 1,21 млн грн належить їй і прокурор до цього майна не має жодного стосунку. Крім того, жінка стверджує, що давно не живе з Костянтином Куликом.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин