Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальна суддя Царевич пройшла тести для довічного обрання

Одіозна суддя повернула собі посаду.

Скандальна суддя Печерського районного суду Києва Оксана Царевич пройшла переатестацію як претендент на довічне обрання суддею.

Про це написала на своїй сторінці у Twitter журналістка Анастасія Станко.

"Усі тести Царевич пройшла. Здатна і судити, і приймати рішення", - повідомила вона.

До того ж, за словами журналістки, Царевич запевнила, що "в праві немає таких подій, як події Майдану, тому таких справ я не вела".

"Жодна особа не встала і не сказала, що я висловлюю в такий спосіб свій громадський протест, тому жодних справ Майдану я не вела", - додала одіозна суддя.

Нагадаємо, ще в липні минулого року генпрокурор Віктор Шокін направив у Вищу кваліфікаційну комісію суддів клопотання про відсторонення від посад скандальних суддів Печерського райсуду Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.

Слідчі вважають, що Царевич та Вовк можуть перешкоджати кримінальним провадженням, в яких вони є фігурантами. Зокрема, під виглядом необхідності розгляду судових справ уникати слідства і суду. Також вони мають можливість впливати на інших осіб, що можуть бути допитані під час розслідування.

Царевич обвинувачували у зловживанні службовим становищем, а також у свідомо неправомірних рішеннях у справах щодо активістів Автомайдану. Сергій Вовк підозрюється у зловживанні службовим становищем та винесенні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі. Обидва перебували на волі, термін відсторонення від роботи вже сплив.

Залиште свій коментар

Вибір редакції