Скандальна суддя Царевич у березні пройде тестування для довічного обрання

Вища кваліфікаційна комісія суддів оцінить, чи може вона здійснювати правосуддя.

Кваліфікаційне оцінювання перших 100 суддів, які подали заяви для обрання безстроково, проведуть протягом лютого-березня 2016 року.

Відповідне рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів з'явилося на її офіційному сайті.

Як з'ясувалося, комісія склала список із п'яти груп, до кожної з яких входять по 20 суддів. Також уже відомий графік тестування і співбесід.

Зокрема, суддя Печерського районного суду Києва Оксана Царевич пройде тестування 23 березня, а співбесіду 31 березня.

Нагадаємо, ще в липні генпрокурор Віктор Шокін направив у Вищу кваліфікаційну комісію суддів клопотання про відсторонення від посад скандальних суддів Печерського райсуду Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.

Слідчі вважають, що Царевич та Вовк можуть перешкоджати кримінальним провадженням, в яких вони є фігурантами. Зокрема, під виглядом необхідності розгляду судових справ уникати слідства і суду. Також вони мають можливість впливати на інших осіб, що можуть бути допитані під час розслідування.

Царевич обвинувачують у зловживанні службовим становищем, а також у свідомо неправомірних рішеннях у справах щодо активістів Автомайдану. Сергій Вовк підозрюється у зловживанні службовим становищем та винесенні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі. Обидва знаходяться на волі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: