Скандальні екс-бютівці можуть увійти до Партії регіонів

Тарас Чорновіл пояснив різку реакцію регіоналів на створення депутатської групи "Реформи заради майбутнього".

Народні депутати, колишні члени БЮТ Богдан Губський, Антон Яценко та Олег Ляшко можуть увійти до фракції Партії регіонів. Про це заявив нардеп Тарас Чорновіл.

Чорновіл пояснив, що пов'язує різку реакцію регіоналів на створення депутатської групи "Реформи заради майбутнього" з тим, що таке утворення увійшло в протиріччя з планами ПР до початку весни вивести кількість депутатів своєї фракції за 190 осіб, пише ЛІГАБізнесІнформ.

"Завдання полягало в тому, що Партія регіонів рано чи пізно має вийти на більшість у Верховній раді - 226, що на сьогодні вже виглядає абсолютно нереалістичним", - зазначив Чорновіл.

"Їм вдалося частину, в основному бізнесменів, у яких були проблеми, завести у свою фракцію. За рахунок цього де-факто більшість у Верховній раді може бути створено трьома фракціями - Партія регіонів, Блок Литвина і комуністи, у них разом є 228 осіб, за рахунок того, що Партія регіонів наростила кількість своїх членів ", - додав він.

Нардеп вважає, що бізнесмени, які вийшли з БЮТ, намагалися впливати на утворення депутатської групи "Реформи заради майбутнього", але оскільки це не вдалося, зараз розглядають можливість створення чергової групи у Раді, можливо, за рахунок членів "Нашої України".

Зокрема, Чорновіл звернув увагу на те, що народний депутат з фракції НУ-НС Давид Жванія "проспав можливість" створити свою власну групу.

"І бізнес, який на сьогодні очолюється Губським, Осикою, Яценком, які не є членами нашої фракції, зараз будуть вирішувати - чи створять свою групу, що малоймовірно, оскільки це не виходить вже навіть за кількістю, або будуть вливатися в Партію регіонів, разом з Ляшком вони, напевно, в Партію регіонів і вступлять ", - припустив Чорновіл.

Нагадаємо, Тарас Чорновіл тривалий час сам був представником Партії регіонів, поки її не залишив, мотивуючи своє рішення "інтригами всередині партії". Після свого виходу з ПР Чорновіл досить часто виступає перед журналістами з різноманітними політичними прогнозами і досить скандальними заявами.

Читайте також:

Чорновіл: якщо так піде далі, то у 2015 році Януковича посадять

Литвин визнав, що "кнопкодави" у Раді непереможні

Ляшко створює свою партію "молодих і зелених"

У Раді з'явилась нова група прибічників Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: