Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальні повідомлення студентки Бурейко могли бути написані під впливом – думка психолога

Експерт каже, що деякі ознаки дають підстави сумніватися в авторстві текстів.

"Секс-скандал" за участю студентки Наталії Бурейко та посадовця поліції Олександра Варченка зацікавив не лише журналістів, а й психологів. Фахівці розповіли, чи могла 19-річна дівчина написати такі тексти в соцмережі самостійно без стороннього впливу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Видалені з соцмережі дописи журналісти зберегли та віддали на аналіз досвідченому психологу Тетяні Ларіній. Про перше повідомлення на сторінці Наталії експерт говорить так: "Людина була в дуже тривожному, збудженому стані, кликала про допомогу". На таку людину, каже фахівець, легше впливати. "Вона не знає, що робити, їй підказують", - пояснює вона. І припускає, що студентка кинула листа у скриньку прокуратури, а не віддала в руки, бо не хотіла чути зайвих запитань. "Враження, що вона не самостійно це писала, хтось допомагав", - зізнається Ларіна.

ВідеоХто автор скандальних дописів студентки: ТСН звернулась за роз’ясненням до психолога

Хто автор скандальних дописів на сторінці студентки: ТСН звернулися до фахівця-психолога, щоб зрозуміти чи діяла дівчина сама і могла написати ці тексти самостійно, чи вона перебуває під зовнішнім впливом. 

Хто автор скандальних дописів студентки: ТСН звернулась за роз’ясненням до психолога

Зокрема, психолог звертає увагу на юридично виважене формулювання "написав чоловік, який представився", хоча в соцмережах писала інакше. "Вона не стверджує, що це ця людина була", - каже Ларіна. Видалення дописів і вибачення експерт також розглядає дуже прискіпливо. "Коли ми порівнюємо, як дівчина написала перший свій пост і останній – тут дуже змінився стиль", - каже вона. Ларіна зауважує, що контраст між стриманим та офіційним останнім повідомленням і емоційним першим надто великий. "Виникає питання з приводу того, чи вона самостійно це писала, чи хтось на неї впливав", - каже фахівець.

Як повідомлялося, загадкова історія зі студенткою Наталею Бурейко та її листуванням з нібито заступником начальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції Олександром Варченком обростає новими таємницями. Дівчина виїхала з гуртожитку зі своїм хлопцем, і її більше не бачили.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції