Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний "доктор Пі" після звільнення відпрацьовує гіпноз на тваринах

Свої вміння Слюсарчук демонстрував дітям з зони АТО.

Андрій Слюсарчук, відомий як "доктор Пі", після звільнення з львівського СІЗО не полишив демонструвати свої таланти. Напередодні, 12 липня, Слюсарчук демонстрував дітлахам вміння вводити тварин у гіпноз.

На відео, яке Слюсарчук надав ТСН, він ввів кролика у стан каталепсії. Розповідає, що подія сталася під Києвом у таборі для дітей з зони АТО.

"Зараз я демонструю гіпноз тварин. Зараз кролик перебуває у гіпнотичному стані, тобто каталепсії. У такому стані тварину можна оперувати. Тварина знерухомлена та перебуває у безсвідомому стані свідомості", - розповідає Слюсарчук.

Після перфомансу "доктор Пі" повернув кролика до нормального стану. ТСН "доктор" розповів, що на відео потрапила лише частина його вистави.

"Там був не тільки кролик. Там була велика собака – лайка. Там були криси, трохи людей", - стверджує "доктор".

Відео"Доктор Пі" демонстрував гіпноз тварин дітям з зони АТО

Слюсарчук став відомим у 2006 році, коли встановив рекорд із запам'ятовування 30 млн чисел після коми числа Пі. Також він був єдиним, кому вдалося обіграти шахову комп'ютерну програму "Рибка". Щоправда в оточені Слюсарчука запідозрили що усі ці рекорди він встановив шахрайським методом.

У 2011 одна з львівських газет серією публікацій звинуватила "доктора Пі" у незаконній лікарській практиці яка призвела до смерті людей. Наприкінці 2011 року його арештували. Понад 2 роки тривав суд. Слюсарчука визнали винним у незаконній лікарській діяльності, вбивстві з необережності та шахрайстві, і присудили вісім років тюрми.

На початку цього року Рівненський суд вирішив шо "доктор Пі" попадає під "закон Савченко", відтак скоротив термін його перебування за гратами.

Вийти з СІЗО Слюсарчук мав у середині червня, але напередодні захисники обвинувачуваного подали касаційну скаргу про перегляд терміну покарання. Справу відправили на додатковий розгляд, а Слюсарчуку змінили запобіжний захід з тримання під вартою на особисте зобов'язання. Зазначимо, що його не виправдали. Тепер Слюсарчук ігнорує засідання апеляційного суду, на яких мають розглядати апеляцію про скасування вироку від 2013 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції