Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний фільм "Матильда" заборонили до показу в Україні – Капранов

Книговидавець пояснив причину такого рішення.

Член експертної ради при Держкіно книговидавець Дмитро Капранов заявив, що скандально відомий російський фільм "Матильда" заборонили до прокату в Україні. Причиною цього стала участь у виробництві стрічки музиканта, котрий перебуває у "чорному списку", повідомляє Радіо Свобода.

"От зараз ми не дозволили прокат "Матильди" за формальним критерієм. Там музикант, який там все це діло робив. Він у "чорному списку". Наші глядачі можуть спитати: як так, всього лише музикант, а ви забороняєте. А у відповідь я можу сказати: ви готові купувати на базарі кавуни з нітратами? Так, там є вітаміни, але там є і нітрати. Ці люди з "чорного списку" – це нітрати, вони є, значить, продукція вважається отруйною", – пояснив Капранов.

Фільм Олексія Учителя "Матильда" розповідає про стосунки майбутнього імператора Миколи II і балерини Матильди Кшесинської. У Росії проти стрічки найбільше виступала колишній прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська. Вона вважає, що фільм ображає почуття віруючих. Російська православна церква 2000 року канонізувала Миколу II і членів його родини, розстріляних більшовиками.

ВідеоРосійський режисер Микита Михалков поповнив список осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України

Відповідний наказ підписав Міністр культури Євген Нищук на підставі звернення Служби Безпеки України. Список поповнили ще троє осіб - екс-соліст гурту HI-FI Дмитро Фомін, білоруський телеведучий Дмитро Шепелєв та російський реп-виконавець Василь Вакуленко, відомий як "Баста". Перелік осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України, постійно доповнюється. Список вже нараховує 118 осіб.

Російський режисер Микита Михалков поповнив список осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України

Залиште свій коментар

Вибір редакції