Скандальний настоятель Лаври похвалився, як прокльоном "вбив" чотирьох людей

Дата публікації
Перегляди
26к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандальний настоятель Лаври похвалився, як прокльоном "вбив" чотирьох людей

Фото: УНІАН

Блаженнішому митрополиту Володимиру щодо цього нібито навіть писали листа.

Настоятель Києво-Печерської лаври Павло стверджує, що через його слова загинули музейники, які працювали у майстерні.

Відео опубліковане на YouTube-каналі "Лавра. Шлях до небес".

Він розповідав про майстрів, які підробляли антикваріат у майстернях храму.  "І я сказав, що помруть (майстри - Ред.), якщо не підуть. І в один день три людини померли...", - похизувався Павло.

За його словами, після цього Блаженнішому митрополиту Володимиру стосовно цього написали відкритого листа. Той розгнівався, у нього з очей "йшли іскри" і він запитав, чому Павло дозволяє собі проклинати музейників.

Настоятель Лаври стверджує, що відповів так: "Я повертаюся і кажу: "До вечора всі помрете. В ім'я Отця і сина, і Святого Духа"". Після цього, запевняє Павло, ще одна людина померла.

Нагадаємо, у будинку і на фермі намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла провели обшуки. Кримінальне провадження про розпалювання міжконфесійної ворожнечі відкрила Служба безпеки України. Захищати владику прийшов депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський.

Владика, який очолює лавру 24 роки, неодноразово потрапляв у гучні скандали, сварився з журналістами, порушував дорожні правила на подарованому "Мерседесі" та навіть був депутатом Київради від Партії регіонів. Але за всю багаторічну діяльність  Павла діло до обшуків іще не доходило.

Наступна публікація