Сайт "Миротворець" опублікував новий список журналістів, акредитованих у "ДНР"

Цього разу у списках навіть вказані адреси журналістів. 

Скандальний сайт "Миротворець" опублікував новий список журналістів з акредитацією в самопроголошеній "ДНР". Посилання на завантаження цього документу розміщене на самому ресурсі.

У список увійшли дані 293 співробітників іноземних ЗМІ з 59 країн. Зокрема, серед них є журналісти з Австрії, Азербайджану, Бразилії, Іраку і Японії. Кілька співробітників представляють міжарабські ЗМІ і ще четверо - Україну.

Серед акредитованих журналістів є представники всесвітньо відомих ЗМІ - CNN, CBS, Deutsche Welle та інші. Зазначимо, що до списку також потрапив кореспондент УНІАН Роман Цимбалюк.

Зазначимо, що цього разу в списках, окрім мобільних телефонів та поштових скриньок, також з'явилися домашні адреси журналістів.

"Ми довго не могли зважитися на таке, але, зрештою, зважилися. Публікуємо ще один список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України", - зазначено на сайті Миротворець"

Нагадаємо про те, що сайт "Миротворець" спричинив скандал через публікацію списків з даними тисяч українських журналістів. Крім того, цей крок викликав великий резонанс у суспільстві й медійній сфері. 

Наприклад, глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський зазначив, що публікація на сайті "Миротворець" даних іноземних журналістів, які працювали в окупованому Донбасі та отримали "акредитацію" невизнаної влади "ДНР" та "ЛНР", зашкодить репутації України.

"Інвестиція у репутаційний капітал України - не можна втрачати друзів. Те, що сталося з "Миротворцем" - це подія, яка може мати дуже негативні наслідки", - заявив Томбінський.

Він пояснив, що у списку перебувають, зокрема, журналісти-друзі України, але їх безпека не може бути під загрозою. "Так ви втрачаєте друзів", - сказав тоді Томбінський.

13 травня "Миротворець" оголосив про своє закриття, а 15 травня заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що проект "Миротворець" поновить свою роботу.

Згодом сайт центру опублікував вибачення за попередню публікацію списку журналістів, акредитованих терористичною організацією "ДНР" і в той же час опублікував оновлений список, що містить 5412 записів.

ВідеоЗахисники "Миротворця" пройшлися порожніми кабінетами керівництва Мінінформполітики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: