Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний соліст львівського балету Санжаревський стояв на сцені у Мінську біля прапору "ДНР"

Ані його, ані вихованців його балетної школи таке сусідство не збентежило.

Соліста балету Львівської опери Миколу Санжаревського звинувачують у сепаратизмі та фінансуванні терористів. Йому закидають сепаратистські дописи в інтернеті, збір коштів для потреб бойовиків і виступ у Мінську разом із вихованцями на сцені, де було піднято прапор неіснуючої псевдореспубліки з Донбасу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Два місяці тому вихованці власної школи балету Санжаревського виступали на конкурсі в Мінську, де на сцені поруч із російським підняли прапор неіснуючої "ДНР". Соліста українського балету це не збентежило, як і деяких батьків, діти яких навчаються в Санжаревського. "Вони вийшли з прапором України і стали біля прапору України. Якщо організатори винесли той прапор, їм що, треба було бігти з тої сцени", - виправдовуються вони.

Відео Соліста балету Львівської опери звинувачують у сепаратизмі та фінансуванні терористів

Волонтери оприлюднили інформацію, судячи з якої артист ще у 2014 році створив інтернет-гаманці, щоб зібраними коштами допомогти самопроголошеній "ДНР". А ще поширював пропагандистські дописи у соціальних мережах. Після цих публікацій СБУ зацікавилася солістом опери.

Соліста балету Львівської опери звинувачують у сепаратизмі та фінансуванні терористів

Керівництво опери вже звернулося до СБУ з листом-заявою з приводу Санжаревського. "Як і всі люди, ми прочитали це в інтернеті. Безперечно, ті факти, якщо їм вірити, обурливі", - каже працівниця оперного театру Надія Труш. У державній службі безпеки пояснили, що кілька років тому вже спілкувалися з танцюристом. "Йому вручили застереження, він був попереджений про недопустимість деструктивних дій. Наразі не буде профілактичних заходів. Якщо юридично підтвердиться, що він порушив закони України, він буде за це відповідати", - пообіцяв прес-секретар СБУ у Львівській області Олег Александров.

Журналісти намагалася зв’язатися з Санжаревським, але артист пояснив, що тільки-но оженився і перебуває за кордоном. До Львова він планує повернутися за тиждень, тоді й обіцяє прокоментувати ситуацію, що склалася.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції