Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний суд над Пукачем: штовханина на вході та "липові" довідки адвоката

Судді не пустили на засідання потерпілого Подольського та зажадали покарання для юриста Демиденка.

Двома скандалами ознаменувалося чергове засідання з розгляду апеляції на вирок убивці Георгія Ґонґадзе Олексію Пукачу. Потерпілий Олексій Подольський штурмував кордони охорони, а суддя примусово надав обвинуваченому іншого адвоката, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналіст Подольський укотре зіткнувся з небажанням охорони пропустити його до зали суду. Його юристи обурені, що суд розглядає апеляцію потерпілого без самого потерпілого.

Після безрезультатних умовлянь Подольський удався до силового варіанту. Однак "протиснути" кордон бійців "Грифону" не зумів. Штовханина завершилася його поразкою.

На судовому ж засіданні традиційно не було адвоката Пукача. Григорій Демиденко вкотре не з'явився через хворобу. Однак судді зачитали звіт управління охорони здоров'я, в якому підтверджується лише одна лікарняна довідка юриста. Решту було названо фальсифікованими.

Окрім того, на засіданні було оголошено, що під час своєї хвороби Демиденко відвідував інші судові слухання. Тому судді вирішили просити дисциплінарну комісію адвокатури вжити заходів щодо такої поведінки юриста, а також просити для Пукача тимчасового іншого захисника.

Наступне засідання призначене на 25 серпня. Доти в тимчасового адвоката нелегке завдання – ознайомитися з усіма 140 томами справи.

Раніше Апеляційний суд Києва заборонив пряму трансляцію слухань у справі щодо вбивства Георгія Гонгадзе.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

ВідеоПукачу призначать тимчасового адвоката, замість регулярно відсутнього Демиденка

Залиште свій коментар

Вибір редакції