Скандальний суддя Чаус щомісяця брав тисячу гривень у матері-пенсіонерки

Жінка досі впевнена, що її син у столиці ледве що не жебракував.

Матір скандального судді Чауса живе в бідності на Чернігівщині та запевняє, що її сина підставили. У селі Надинівка Миколу Чауса памятають іще маленьким і в те, що їхній земляк складав у банки величезні хабарі, повірити й досі не можуть, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Подивіться, який хабарник – усе розвалюється!", - показує Ганна Чаус своє господарство. До хати жінка не пускає – під ворітьми розповідає, як усе життя з чоловіком, який 18 років пропрацював головою сільради, збирала гроші на столичне життя сина. Про те, що він хабарник, почула з телевізора місяць тому. "Я його набрала, і він сказав що це брехня. Я вже таке пережила: чоловіка поховала, доньку, а тепер забрали і сина. Він нам опорою був усім. Де показали, що він брав гроші? Де відбитки пальців? Де мічені гроші? Знайшли якусь банку на городі і показують", - обурюється мати.

ВідеоЖурналісти ТСН дізналися подробиці життя скандального судді: Чаус жив на мамину пенсію

Вона не вірить у те, що син тепер утік у Крим, і навіть у те, що мав дачу, де ховав в скляні банки 150 тисяч доларів хабара. У день затримання, 10 серпня, син обіцяв приїхати до неї на вихідні. Відтоді пропав. А збудувати дачу він начебто лише мріяв "Там нема нічого, фундамент тільки закладений та й все", - вважає жінка.

Мати гостювала лише у київській квартирі Чауса. Каже, житло йому дала держава. Син цінував роботу. Щоби стати суддею – тричі вступав на юрфак у київський університет Шевченка. До того закінчив технікум із відзнакою і працював помічником комбайнера. Стати на ноги в Києві йому допомагав тесть – колишній прокурор. "Грошима допомагали", - каже мати.

Підтримувала суддю і вона. Каже, щомісяця віддавала синові по тисячі гривень – половину своєї пенсії. "Він мені пенсію ніколи всю не віддавав. Та якби у нього гроші були, я би бачила, як він жив. Молю Бога, щоб він був живий. Сказав, що приїде. Він мою пенсію привозив. Більше нема ні грошей, ні його", - бідкається жінка.

Карточка, з якої суддя отримував мамину пенсію, залишилась у нього. Та вже місяць, як звязку з ним немає. Невістка в гості теж не приїжджає. Пенсіонерка лише знає, що вона з двома онуками живе в київській квартирі, яка тепер під арештом, і теж бідкається, що зосталася без грошей, бо сімейним бюджетом, мовляв, розпоряджався саме Микола.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: